Купити канцтовари у Києві в інтернет-магазині канцтоварів Аравак

Купити канцтовари у Києві в інтернет-магазині канцтоварів Аравак

На сайті магазину Аравак покупець може побачити більше ніж 15000 товарів для офісу з картинками та описом.

Якщо для особистого користування нам потрібна ручка, папка для документів чи папір для принтера, то ми, зазвичай, не особливо розмірковуємо про спеціалізований магазин канцтоварів. Для особистих потреб ми мабуть завітаємо у відділ канцтоварів у найближчому супермаркеті, зупинимося біля відповідного кіоску поблизу станції метро, чи тимчасово позичимо канцтовари на роботі, не витрачаючи час на пошук спеціалізованого магазину.

Однак, якщо ви працевлаштовані на посаді офіс-менеджера чи секретаря, а до ваших обов'язків входить життєзабезпечення офісу, то кіоск поблизу станції метро чи відділ канцтоварів у супермаркеті не є найкращими варіантами для того, щоб купити канцтовари. Особливо коли таку задачу треба виконувати постійно, коли потрібна якість не нижча за середню, а ціна на канцтовари грає важливу роль.

Досвідчені офіс-менеджери знають, що оффлайн торгівля у вигляді торгівельних мереж не зможе забезпечити усі потреби, бо асортимент канцтоварів на полицях дуже обмежений - лише по декілька видів кожної позиції. І навпаки, замовлення у оптовиків по телефону або через прайс-лист в Екселі з десятками тисяч позицій - теж не кращий спосіб, бо необхідно доторкнутися або хоча б побачити канцтовари, щоб бути впевненим у якості, підібрати потрібний дизайн та порівняти ціни.

Офіс-менеджери крупніших компаній України та Києва знають, що оптимальним шляхом є співробітництво з оптово-роздрібними компаніями, які пропонують цифрові пощадки для замовлення канцтоварів, такі як Аравак. На сайті магазину Аравак офіс-менеджер чи секретар має прямий доступ до візуалізації більш ніж 15000 товарів для офісу.

На відміну від класичних оптових фірм, магазин Аравак фокусує свою увагу саме на онлайн площадці, що значно полегшує роботу офіс-менеджера по забезпеченню життєдіяльності офісу усім необхідним, будь то Київ чи інше місто України. Наразі вже немає необхідності постійно дзвонити менеджеру з продажів, щоб уточнити дизайн або кольори продукції, бо вся інформація відображається на екрані комп'ютера з фотографіями канцтоварів у різних ракурсах. Немає необхідності уточнювати чим однин бренд відрізняється від іншого, бо опис товару на сайті Аравак підкреслює необхідні характеристики канцтоварів та надає підказки щодо якості продукції того чи іншого виробника. Немає необхідності працювати з десятками тисяч позицій в прайс-листах, щоб сформувати замовлення, бо платформа Аравак надає найбільш зручний інтерфейс доступу та модерації кошику замовлення канцтоварів. 

Більш того, магазин Аравак позиціонує себе не тільки як платформу для закупівель канцтоварів в Києві, а й як оператора ринку України по всьому спектру товарів для офісу, включаючи канцелярські товари, господарські товари, офісну техніку, витратні матеріали, продукти та напої, меблі та презентаційне обладнання. Платформа Аравак співпрацює с більш ніж 100 виробниками та дистриб'юторами товарів для офісу, що забезпечує задоволення потреб будь-якого офісу.

Контакти:

+38-044-537-12-90

+38-096-350-59-41

info@aravak.com.ua

http://aravak.com.ua/

Наступна публікація