Курячий фейк про Епікур

Курячий фейк про Епікур

На підприємство ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика", на потужностях якої виробляють бренд курятини "Епікур" здійснюється інформаційна атака, влаштована конкурентами.

Вчора в багатьох українських ЗМІ з'явилася інформація, що нібито курятина торгової марки "Епікур" не пройшла перевірку якості та в ній знайшли небезпечну бактерію сальмонели.

Проте в таких публікаціях відсутні першоджерела та жодні істотні докази правдивості інформації.

Сфабриковане фото, яке маніпулятивним чином подається, як висновок лабораторних досліджень продукції "Епікур" має ряд порушень та не відповідає затвердженому вигляду експертних висновків. А саме: відсутня інформація де, коли і ким були відібрані зразки продукції, в якому закладі проводились дослідження, відсутня печатка та підпис відповідального фахівця установи. Крім того, якщо нібито на 4 добу зберігання продукції виділено сальмонелу то на 7 та 8 добу вона також повинна виділятися. Також не збігаються дати та дні зберігання продукції, а зображена на фото упаковка з плівкою відповідає старому дизайну, який був змінений з 11.04.2019 р.

Такі публікації є наклепом на бренд Епікур, які підприємство має наміри вирішувати у судовому порядку.

На птахофабриці повністю впевнені в якості та безпеці продукції "Епікур", це підтверджують експертні висновки державних сертифікованих лабораторій, з якими ви можете ознайомитись.

У прес-службі "Епікур" зауважили, що подібні фейки пов'язані з успіхом бренду на полицях супермаркетів та високою довірою покупців, які обирають натуральну та здорову курку. На виробництві працівники вже навіть жартують, що це їх так привітали з появленням продукції "Епікур" в супермаркетах АТБ нового формату , як раз за день до сумнівного інфопривіду в ЗМІ.

"Це фейк, очевидно, що конкуренти вдаються до таких маніпуляцій, замість того, щоб ставати кращими та підвищувати власні стандарти. Ми повністю впевнені в якості та безпеці нашої продукції. Це підтверджують регулярні експертні висновки державних сертифікованих лабораторій" — відповідає, генеральний директор ПАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" — Аліна Сич.

Нагадуємо, що виробництво ПрАТ "Володимир-Волинська птахофабрика" працює на принципах HACCP та сертифіковано за стандартом ISO 22000:2005, який підтверджує, що підприємство виконує вимоги до безпеки харчової продукції, безперервно стежить за її якістю на всіх етапах виробництва. Якість сировини та готової продукції регулярно перевіряється у власних та державних сертифікованих лабораторіях.

epikur.ua

Наступна публікація