"Лісовий квартал" переміг у номінації "Житловий комплекс року Київської області"

"Лісовий квартал" переміг у номінації "Житловий комплекс року Київської області"

Житловий комплекс "Лісовий квартал" компанії "Альянс Новобуд" удостоївся премії Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року – 2016".

На церемонії нагородження, яка пройшла 10 грудня у столичному готелі Intercontinental, стало відомо про перемогу проекту в номінації "Житловий комплекс року Київської області".

"Для нас це дійсно велика перемога, адже визнання з боку такого авторитетного та компетентного журі є показником і орієнтиром для всього ринку. Ця нагорода дуже важлива для всієї нашої великої команди. Вона є стимулом продовжувати працювати на заявленому рівні", – сказав під час нагородження Сергій Караванський, директор компанії "Альянс Новобуд".

"Лісовий квартал" – це сучасний житловий комплекс комфорт-класу, розташований у центрі Броварів (Київська область). Серед його переваг експерти зазначають вдалі архітектурні рішення, високу енергоефективність споруд, розвинену інфраструктуру, а також транспортну доступність (комплекс розташовано за 6 кілометрів від Києва). Житловий квартал складається з дев'яти будинків різної висотності, чотири з яких уже здано в експлуатацію. Будинки зводяться за монолітно-каркасною технологією із зовнішніми стінами з цегли.

Цього літа один із будинків комплексу був визнаний кращим житловим комплексом країни 2015 року за версією Конкурсу кращих будинків і споруд, проведеного під егідою Державної архітектурно-будівельної інспекції України. Восени на території "Лісового кварталу" був зданий в експлуатацію сучасний дитячий садок "Казка", побудований і повністю обладнаний за рахунок компанії "Альянс Новобуд" (згодом об'єкт був подарований громаді Броварів). Зараз фахівці продовжують створювати проект загальноосвітньої школи.

"Ми працюємо для задоволення запитів найвимогливіших клієнтів і високу експертну оцінку нашої роботи вважаємо підтвердженням правильності обраного шляху", – підкреслив на церемонії Сергій Караванський.

Як повідомлялося раніше, Міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року" в Україні почав свою діяльність у 2001 році. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається визначенням і подальшою популяризацією найбільш якісних та відомих товарів і послуг у різних товарних категоріях на українському ринку.

Наступна публікація