Львів'яни можуть отримувати у своєму місті замовлення, зроблені в інтернет-магазині STYLUS Новини компаній

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Львів'яни можуть отримувати у своєму місті замовлення, зроблені в інтернет-магазині STYLUS

Мета магазину - надання своєчасної допомоги покупцю і його детальне інформування.

Починаючи з вересня 2015 року клієнти інтернет-магазину Stylus, що проживають в місті Львів, можуть забирати замовлення у новій точці видачі товару — магазині Upgrade Computers чи отримувати його з доставкою додому.

Починаючи з листопада 2015 року в місті Львів відкривається філія інтернет-магазину Stylus, де мешканці Львова зможуть не тільки забирати куплений товар, але і тестувати його, а також консультуватися з менеджерами.

Мета відкриття нового представництва інтернет-магазину Stylus — налагодження контактів з клієнтами і забезпечення комфортних умов для отримання товару після оформлення замовлення на сайті інтернет-магазину Stylus.

Відгуки клієнтів про магазин переважно позитивні. Задоволення покупців викликано наданням широкого асортименту споживчих товарів, розумною ціновою політикою, грамотним сервісом.

У послуги інтернет-магазину Stylus входить продаж електроніки (смартфони, ноутбуки, камери, аксесуари), побутової техніки (пральні машини, холодильники), посудомийні машини та інша велика, а також мала побутова техніка), товарів для будинку, саду, дітей, автомобільних аксесуарів.

Метою інтернет-магазину Stylus є не стільки продаж товару, скільки надання своєчасної допомоги покупцеві і забезпечення комфортного обслуговування. В зв'язку з цим для спрощення процесу отримання замовлення на даному етапі було прийнято почати удосконалювати сервіс у місті Львів.

Контакти:

Адреса точки видачі замовлення у м Львів: вул. Генерала Чупринки, 47 (магазин Upgrade Computers).

Call-center: (044) 520-520-0

Електронна пошта: info@stylus.com.ua

Графік роботи:

Пн-Пт: 9:00 - 20:00

Сб: 9:30 - 19:00

Нд: 09:30 - 18:00

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація