Львівська компанія "ГЕОБУРПРОЕКТ" отримала відзнаку "Компанія року-2018"

Львівська компанія "ГЕОБУРПРОЕКТ" отримала відзнаку "Компанія року-2018"

Компанія "ГЕОБУРПРОЕКТ" добре відома в сфері геології, як надійний підрядник.

За 10 років роботи підприємства клієнти на власному досвіді переконались: в оперативності, високій якості робіт, доступності цін та в індивідуальному підході до кожного замовника. Компанія зарекомендувала себе як надійного партнера.

Цього року підприємство підтвердило своє лідерство, отримавши нагороду "Компанія року 2018"!

На основі експертного аналізу галузі та показників підприємства, аналітики Всеукраїнського галузево-аналітичного центру підтверджують, що компанія "ГЕОБУРПРОЕКТ" являється надійним партнером та пропонує дійсно якісні послуги.

Про компанію.

Підприємство "ГЕОБУРПРОЕКТ" має багаторічний досвід роботи зі складання звітів з підрахунку запасів вуглеводнів, проектів промислової та дослідно-промислової розробки, та проектів на буріння свердловин на нафту, газ і воду.

Дане підприємство також проводить роботи з інженерно-геологічного вишукування під будівництво споруд, та буріння свердловин на воду та під теплові насоси, буріння свердловин під сваї, капітальний ремонт водяних свердловин, складання паспортів свердловин.

Всі роботи виконуються висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом роботи. Компанія має в своєму розпорядженні все необхідне обладнання та власну техніку, що дозволяє здешевлювати роботи та виконувати замовлення в мінімальний термін.

Сайт: http://geoburproekt.com.ua/

e-mail: geoburproekt@ukr.net

тел.:

(032)-244-01-95

067-149-92-03

067-256-19-21

063-169-36-00

Наступна публікація