Макіяж класу Люкс: сценічний успіх туші Vivienne Sabo

Макіяж класу Люкс: сценічний успіх туші Vivienne Sabo

Легкий помах розкішних вій заворожує і привертає загальну увагу.

Погляд зачаровує, а його обрамлення — змушує задуматися про чудовому результаті, досягти якого виявилося дуже просто. Продукція швейцарського бренду Vivienne Sabo блискавично завоювала довіру жінок різного віку і з різними уподобаннями.

Перш ніж приступити до вибору, слід вирішити, якого результату ви прагнете досягти. Адже варіанти покриття для вій від Сабо настільки ж багатогранні і несхожі один на інший, як і характер прекрасних леді.

Фатальний обсяг з тушшю Vivienne Sabo

Якщо ваші вії не можна назвати густими і щільними, віддайте перевагу туші для збільшення обсягу. У лінійці бренду вона представлена такими моделями, як:

·      Garconette — лялькові розкриті вії, тонкі і подовжені, але при цьому дивно пухнасті, густі отримати нескладно, адже цей засіб ретельно фарбує корені волосків і покриває їх кінчики легким шаром чорного барвника.

·      Femme Fatale — розділяючи волоски і огортаючи кожен з них блискучою вугільної текстурою, засіб створює приголомшливий ефект об'ємних вій, одночасно подовжуючи їх.

·      Le Denim Garconette — потрійне подовження і щоденний об'єм, для досягнення яких достатньо кількох дотиків пензля.

Косметика для обсягу, крім основного свого призначення, завиває і подовжує вії, насичує їх кольором і додає блиск. Вам залишилося лише вибрати варіант з відповідною щіточкою.

Туш Vivienne Sabo для елегантного подовження

В колекції Вів'єн Сабо представлені кілька варіантів засобів, що перетворюють короткі і тонкі волоски в нескінченно довгі, немов нарощені, вії:

·      Eventailliste — навіть найменші і короткі вії знаходять довжину і виглядають об'ємними завдяки використанню даного продукту.

·      Modeliste — фарбує кожну волосинку, елегантно згинає їх, нарощує довжину, створюючи ефект природного обсягу і довжини.

·      Vivienne Sabo Mon General — сяючий лаковим глянцем об'єм довгих тонких вій додає погляду таємності і виразності.

Практично кожна модель цієї серії володіє подовжують властивостями. Це невід'ємна частина рішення задачі зваблювання, і знайти його сьогодні не складе труднощів.

Під світлом софітів

Сценічний обсяг, яким наділена туш Vivienne Sabo, став візитною карткою бренду. Популярна формула кошти під яскравою назвою Cabaret отримала розвиток і була вдосконалена виробниками, ставши ще більш затребуваною у прекрасних дам у вигляді моделей Jalouse і Cabaret Premiere.

Довершена класика, зрівнятися з якою може лише професійний макіяж: декілька дотиків пензлем і ви готові підкорити будь-яку сцену.

На морському узбережжі

Зберегти елегантний макіяж в будь-яких умовах — завдання, що здається нездійсненним на перший погляд. Водостійка туш Vivienne Sabo залишиться на віях під дією морських хвиль, води в басейні, літньої спеки і сліз. Проявляти емоції, відпочивати і займатися спортом з макіяжем — цілком реально з Vivienne Sabo Cabaret Waterproof і Mariniere.

Різноманітність асортименту брендової продукції для макіяжу очей дозволить кожній жінці знайти свій ідеальний варіант покриття для вій. Інтернет магазин декоративної косметики Benice пропонує придбати набори засобів, що включають туш Vivienne Sabo та додатковий продукт у вигляді підводки для повік або контуруючого засобу для брів.

Наступна публікація