Масштабний розпродаж на Чорну п’ятницю разом з магазином "Розетка"

Масштабний розпродаж на Чорну п’ятницю разом з магазином "Розетка"

Чорна п'ятниця

Чорна п'ятниця – шанс замовити омріяні товари за вигідними цінами. Приєднуйтесь до найбільш грандіозного розпродажу року разом з інтернет-магазином "Розетка".

Вигідні знижки

Найбільший розпродаж року – «Чорна п'ятниця» – вже став для багатьох українських покупців доброю традицією. У цей день безліч магазинів країни продають товари за зниженими цінами. Деякі торговельні майданчики пропонують речі зі знижкою до 70% і більше. Black Friday – шанс знайти те, що ви давно хотіли, але досі не наважувалися купити.

Чорна п'ятниця

Традиція осіннього розпродажу прийшла до нас із США. Де після Дня подяки розпочинається сезон знижок напередодні Різдва. Стартує він з грандіозного п'ятничного «марафону акцій». У магазинах панує неймовірний ажіотаж. Люди беруть відгули на роботі, щоб встигнути купити бажану продукцію за зниженими цінами. Цього року Black Friday припадає на 24 листопада.

В Україні ця подія не така масова. Більшість покупців віддають перевагу онлайн-шопінгу.

Чорна п’ятниця в інтернет-магазинах

Цього року до марафону знижок долучається багато популярних онлайн-магазинів. Це чудовий шанс зробити покупки, не відходячи від комп'ютера. Не потрібно їздити по торговельним центрам, стояти у чергах. Все необхідне можна швидко придбати у декілька кліків.

Через великий наплив покупців у звичайних магазинах товари швидко закінчуються. Онлайн-майданчики мають більш широкий асортимент продукції. Шанси зробити вигідне придбання істотно зростають.

Але окрім незаперечних плюсів, онлайн-шопінг має й свої недоліки. Деякі магазини штучно підвищують ціни напередодні розпродажу. Тому заздалегідь перевірте асортимент, вартість продукції, щоб під час акції не переплачувати.

Популярний онлайн-супермаркет «Розетка» в Чорну п'ятницю пропонує своїм клієнтам вигідні умови купівлі товарів. Ціни залишаються незмінними, а знижки діють на широкий асортимент найменувань. Тут знайдеться не тільки звична електроніка, побутова техніка, але й багато інших речей за зниженими цінами.

Розумний шопінг на Чорну п’ятницю

Щоб не піддатися святковому ажіотажу, утриматися від покупок, про які потім пошкодуєте, заздалегідь підготуйтеся до розпродажу. Складіть список бажаних речей. Визначте максимальний бюджет, щоб не витратити зайве.

Робити покупки на Чорну п'ятницю разом з онлайн-супермаркетом «Розетка» просто й зручно. Знижки надаються за промокодом, який приходить на вашу електронну адресу напередодні акції. Щоб отримати його, підпишіться на e-mail розсилку магазину. Дізнатися детальну інформацію про акційні пропозиції, підібрати бажану продукцію можна за посиланням https://rozetka.com.ua/blackfriday/.

Повʼязані теми:

Наступна публікація