Медичний туризм: висококваліфікована медична допомога в Німеччині для жителів країн СНД

Медичний туризм: висококваліфікована медична допомога в Німеччині для жителів країн СНД

Популярною стає практика отримання планового медичного обслуговування в західноєвропейських клініках.

Завдяки доступності медичного туризму збільшується щорічна кількість пацієнтів з країн СНД, яким надаються планові медичні послуги за межами країни їх проживання.

Найбільш затребуваним і ефективним є лікування в Німеччині — країні з розвиненим ринком медичного туризму. Університетська клініка м. Фрайбурга — перша в списку безсумнівних лідерів даного сегменту. Найпотужніша науково-дослідна база формувалася протягом 250 років, а сьогодні в клініці займаються діагностикою та успішним лікуванням широкого спектру захворювань, зокрема й онкологічної спрямованості.

На глобальному ринку медичних послуг Західної Європи Університетська клініка м. Фрайбурга відома високорозвиненою інфраструктурою. Завдяки ефективному медичному менеджменту, що цілком відбиває національні інтереси системи охорони здоров'я, відправитися на лікування раку в Німеччині можна у максимально стислі терміни, що вкрай важливо для пацієнтів з уже діагностованою онкологією, які переживають стадію рецидиву і не отримали належної медичної допомоги вдома.

Серед переваг обстеження і лікування в німецькій клініці:

·      унікальні інноваційні методи й процедури, які практично не мають аналогів в СНД і деяких країнах Заходу;

·      застосування новітнього обладнання в ході проведення діагностики та операцій;

·      впровадження передового світового досвіду внаслідок тісної співпраці з колегами з клінік Ізраїлю та США;

·      лояльні розцінки на повний спектр медичних послуг;

·      конфіденційність, увага персоналу.

Завдяки високоякісному рівню медичного обслуговування в Університетській клініці м. Фрайбурга вдається істотно:

·      знизити ризик ускладнень після оперативного втручання в ході лікування особливо складних і рідкісних захворювань;

·      скоротити реабілітаційний період;

·      підвищити шанси на повне одужання пацієнта і повернення його до нормального життя.

Вибір країни, що надає широкопрофільні медичні послуги, аргументований також:

·      прозорістю фінансових взаємин між пацієнтом і клінікою;

·      зручним географічним розташуванням.

Всі питання з організації поїздки на лікування до Німеччини і перекладу медичної документації можна адресувати безпосередньо менеджерам клініки по телефону або через офіційний сайт.

Пацієнту буде надана цілковита підтримка в країні перебування, що включає побутовий сервіс та організацію трансферних завдань.

Медичний туризм унікальний ще й тим, що дозволяє ознайомитися з культурним, історичним спадком відвідуваного регіону. Поєднуйте необхідне з приємним — і повертайтеся додому повними сил і бажання жити!

Довідка про клініку

Університетська клініка м. Фрайбурга — медична база максимального забезпечення, яка входить до групи лідерів Західної Європи і є найавторитетнішим медичним центром Німеччини. Була заснована в 1457 році. На базі клініки займаються діагностикою та успішним лікуванням широкого спектру захворювань. При центрі діє безліч інститутів і клінічних підрозділів (Інститут клінічної хімії, Інститут профілактики пухлинних захворювань, Онкологічний Центр — CCCF, Центр трансплантації та ін).

Контактні дані

Німеччина, Фрайбург

e-mail: info-ims@uniklinik-freiburg.de

URL: http://www.Ims.uniklinik-freiburg.de

Наступна публікація