"Метелики" на ovva.tv

"Метелики" на ovva.tv

Серіал "Метелики" розкаже українському телеглядачеві про страшний вибух, який стався на Чорнобильській атомній станції. 

Серіал "Метелики" - це любовна історія старшокласниці Алевтини і солдата Паші, дії якої відбуваються під час однієї з самих трагічних аварій XX століття. Зустріч молодих людей відбулася в квітні 1986-го року в Прип'яті.

Чотирьохсерійна стрічка встигла увійти в "short-list" премії в області візуальних ефектів VES Awards: отримавши нагороди за видатні візуальні ефекти і розробку кращих локацій для ТВ програм. Візуальні ефекти до фільму "Метелики" - це розробка компанії POSTMODERN, що входить до складу Film.UA Group.

Серіал "Метелики" розкаже українському телеглядачеві про страшний вибух, який стався на Чорнобильській атомній станції. Жахлива катастрофа забрала безліч людських життів, назавжди перетворивши територію Прип'яті та прилеглих селищ в мертву зону, непридатну для життя.

Відеосервіс ovva.tv надає унікальну можливість подивитися серіал "Метелики" в відмінній якості. За рахунок старанної роботи ресурс поступово набирає популярність, а також має всі передумови стати одним з найбільш відвідуваних серед українських користувачів. Користуючись відео-сервісом ovva.tv, ви отримуєте доступ до якісного і легального відео в будь-який час і без обмежень.

Наступна публікація