Молодіжна комедія #SelfieParty незабаром з'явиться на порталі ovva.tv

Молодіжна комедія #SelfieParty незабаром з'явиться на порталі ovva.tv

Молодіжна комедія, виробництвом якої Любомир Левицький займався спільно з телеканалом "Сонце" і креативною командою кіношколи Ukrainian Cinema Village.

Комедія українського режисера Любомира Левицького #SelfieParty з'явилася в кінотеатрах країни ще 31 березня. На відео-порталі ovva.tv прем'єра фільму відбудеться в другій половині липня. Подивитися нову комедію Любомира Левицького зможуть всі бажаючі в будь-який зручний час - фільм буде доступний на відео-сервісі ovva.tv.

#SelfieParty - Молодіжна комедія, виробництвом якої Любомир Левицький займався спільно з телеканалом "Сонце" і креативною командою кіношколи Ukrainian Cinema Village. Ще до початку зйомок Левицький запустив цікаву акцію, взяти участь в якій міг кожен охочий. У кінотеатрах країни були встановлені постери фільму. Щоб отримати роль в комедії, необхідно було зробити селфі на їх фоні і викласти в мережу. Всі, хто поділилися фотографією, автоматично отримали запрошення на кастинг.

За сюжетом, головні герої комедії, Марк, Макс, Роберт і Похмурий, прокидаються в відділенні поліції. Минулої ночі друзі влаштовували гучну вечірку на честь закінчення навчання в університеті, на якій гуляло мало не все місто. Хлопці зовсім не пам'ятають, що відбувалося вчора, а тому не можуть зрозуміти, чому вони в ділянці, а не на урочистому врученні дипломів, як планували. У камеру до тусовщиків приходить слідчий, який пояснює хлопцям причину їх арешту - друзів звинувачують у вбивстві карлика, який був на їх вечірці. Щоб хоч якось згадати, що відбувалося вчора вночі, друзі вирішують оголосити в інтернеті конкурс на найкраще відео з вечірки. Через кілька хвилин в мережу починають зливати величезну кількість роликів з вчорашньої ночі під хештегом #SelfieParty. Переглядаючи їх один за іншим, хлопці потроху відновлюють події божевільного вечора.

Любомир Левицький невипадково обрав таку тему для своєї чергової кіно-роботи. Виявляється, зняти комедію - його давня мрія: "Я дуже люблю комедії. У них можна максимально відобразити божевільну енергію сучасної молоді. До того ж люди втомилися за два роки гнітючої атмосфери, їм потрібно випустити пар і добре посміятися. А комедія - якраз те, що потрібно українцям саме зараз".

Фільм знятий у кращих традиціях американських розважальних картин. Подивитися #SelfieParty можна буде на відео-порталі ovva.tv в другій половині липня. Нагадаємо, що ovva.tv - це відео-портал, на якому зібрані найцікавіші фільми, розважальні шоу і програми телеканалів 1 + 1, ТЕТ і 2 + 2. Сервіс ovva.tv дає можливість кожному переглядати легальні відео у відмінній якості та абсолютно безкоштовно. Не пропустіть прем'єру захоплюючої комедії #SelfieParty на ovva.tv.

Наступна публікація