Moyo.ua першими почнуть офіційний продаж iPhone X в Україні

Moyo.ua першими почнуть офіційний продаж iPhone X в Україні

Вже 8 грудня офіційний iPhone X стане доступний в Україні. Першим його почне продавати Moyo.ua.

Поява нових смартфонів від Apple викликає ажіотаж у всьому світі, а в деяких країнах навіть шикуються черги до магазинів напередодні старту продажів. Щоб купити офіційний iPhone X в Україні не потрібно вистоювати черги - достатньо оформити замовлення на сайті Moyo.ua або відвідати найближчий магазин мережі Moyo.ua вже 8 грудня.

Смартфон буде продаватися в чотирьох варіантах: в двох кольорах - чорному (Space Gray) і сріблястому (Silver), а також з вбудованою пам'яттю об'ємом 64 і 256 ГБ. iPhone X з накопичувачем на 64 Гб буде доступний за 37 999 грн, а Apple iPhone X 256GB Space Gray - за 44 999 грн. Колір корпусу на ціну впливати не буде.

Якщо ви бажаєте стати одним з перших власників iPhone X - відразу після півночі 8 грудня оформите замовлення на сайті Moyo.ua і вже через 20 хвилин смартфон буде готовий до видачі в цілодобовому магазині мережі, розташованому за адресою м.Київ, ул.Марка Вовчка 18а .

На поточний момент Moyo.ua приймає попередні замовлення на "смартфон майбутнього", як називають iPhone X в компанії Apple. До речі, перші 50 покупців iPhone X в Moyo.ua отримають подарунок - будь-який з чохлів для цього смартфона з наявності в магазині всього за 1 гривню.

Римська цифра "X" в назві пристрою вказує на десятиліття лінійки смартфонів від Apple - перший iPhone був випущений 10 років тому. iPhone X був представлений 12 вересня 2017 року разом з iPhone 8 і iPhone 8 Plus, які вже доступні в магазинах Moyo.ua.

Наступна публікація