Навігація без Яндекс.Карт: Moyo представив огляд популярних додатків

Навігація без Яндекс.Карт: Moyo представив огляд популярних додатків

Фахівці Moyo.ua опублікували в блозі сервісу добірку з 10 сервісів для навігації, які є гідною альтернативою забороненим Яндекс.Картам.

В травні 2017 року згідно з новим президентським указом в Україні закрився доступ до Яндекс.Карт. Додаток був зручний як для пішохідної, так і для автомобільної навігації, але тепер потрібно вибрати йому заміну. У статті блогу https://www.moyo.ua/news.html розглянуті альтернативні сервіси для автомобілістів. Одним з них є карти НавЛюкс. 

NavLux Navigator

Спочатку сервіс займався виключно розробкою карт для навігаторів Garmin, але після випустив окрему версію для Андроїд. Розробкою цих карт займається вітчизняна фірма Навионика.

Програма має класичний і простий інтерфейс: тут немає сверхдеталізаціі і фотографій, зате нічого не заважає в процесі пересування — наприклад, якщо ви за кермом.

Для власників авторегистраторов Garmin карти надають зображення та схеми розв'язок з великої висоти. Спеціальна фотореалістична схема підкаже водієві, як краще виконати маневр на складній розв'язці. Загальна кількість таких розв'язок на картах НавЛюкс досягла 762 штук. Крім того, існує навігація щодо обмежень у часі: наприклад, якщо якась дорога має встановлені на ній тимчасові заборони для використання, програма вкаже вам на них і запропонує варіант, як можна проїхати до потрібної точки іншою дорогою. Навігатор працює у всіх великих областях України, включаючи Київ, Харків, Львів і Одесу.

Картографічний додаток допомагає в перетині перехресть. Програма підкаже водієві оптимальну смугу для перетину перехрестя максимально швидко, безпечно і згідно з правилами дорожнього руху. У містах-мільйонниках доступна функція преміум-деталізації.

Програма також піклується і про безпеку водія: функція Speed Limit Indicator (допомога в дотриманні швидкісного режиму) попередить водія, якщо він почав перевищувати максимально допустиму швидкість на конкретній дорожній ділянці. 

Розширені версії карт НавЛюкс мають високий рівень деталізації місцевості, а тому жоден дорожній знак не вислизне від уваги програми.

З картами НавЛюкс можна переглядати вулиці з тривимірним зображенням будівель. Функція працює в таких містах України: Біла Церква, Житомир, Донецьк, Збараж, Ужгород, Харків, Рівне, Суми, Тернопіль, Кам'янець-Подільський, Київ, Канів. Для жителів Києва з недавніх пір доступні фотореалістичні тривимірні моделі пам'яток міста. Серед таких пам'яток — Бессарабський ринок, Монумент Незалежності, Міністерство Транспорту, Золоті Ворота, Палац України, Андріївська Церква. Всього пам'ятників культури на 3D-карті Києва налічується десять штук. 

Додатковим плюсом одного з картографічних сервісів стане те, що він доступний як російською та українською, так і англійською мовами.

Про те, якими ще навігаційними програмами можна скористатися в 2017 році, читайте в https://www.moyo.ua/news/obzor-avtomobilnykh-i%20peshekhodnykh-navigatsionnykh-prilozhenij-2017.html.

Довідка:

Moyo.ua здійснює продаж широкого асортименту електроніки, побутової техніки та інших товарів для роботи, відпочинку та подорожей виробництва кращих сучасних виробників. Основними достоїнствами компанії є демократичні ціни і постійно поповнюється асортимент.

Контакти:

0 (800) 507-800.

Наступна публікація