"Небесна Криниця" відкрила новий завод у Ворзелі - улюбленому курорті киян

Дата публікації
Перегляди
545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Небесна Криниця" відкрила новий завод у Ворзелі - улюбленому курорті киян

На північно-західній околиці Києва розташувався мальовничий Ворзель.

Унікальний мікроклімат та природна краса виділяють цей населений пункт з безлічі інших, подібних до нього українських містечок.

Густі дерева захищають містечко від сильних вітрів. Ґрунти тут багаті мікроорганізмами, важки та вологі. У повітрі підвищений вміст кисню та озону. Середня вологість у Ворзелі на 10-15% вище, ніж у Києві. Саме ці чинники допомогли сформувати унікальний мікроклімат, що став лікувальним для нашого здоров'я і подарував містечку звання курортного.

Ворзель сьогодні

Нинішній Ворзель - улюблене місце відпочинку киян. Тут вдалося зберегти первозданні  тишу та красу. Найчистіше озеро вабить прийняти водні процедури. По лісо-паркових зонах добре покататися на велосипеді та зупинитися на пікнік.

Незважаючи на прекрасне дорожнє сполучення і близькість столиці Ворзель під активну забудову не віддають. Місцева активна громада щосили бореться за збереження унікального клімату та звання курортного селища, яке до цього дня закріплено за містечком.

Славиться Возель і своїми джерелами артезіанської води. Півмільйона років тому ця територія знаходилася під льодовиками, які танучи сформували Сеноманський водоносний горизонт. Ось чому вода за складом і смаком схожа на талу воду.

Відтепер смачна і чиста курортна ворзельська вода доступна й киянам

Нещодавно компанія "Небесна Криниця" відкрила сучасний завод з виробництва бутильованої води у бутлях 18,9 л у цього мальовничому курорті. Клієнти можуть замовити воду з курорту Ворзель з доставкою додому чи в офіс.

Євгенія Кривонос, директор з розвитку компанії "Небесна Криниця"

Компанія "Небесна Криниця" активно росте й розвивається, тому збільшення виробничих потужностей стало для компанії нагальною потребою.

Наша артезіанська свердловина глибиною 128 м захищена шаром щільного блакитного мергеля. Цей мінерал не тільки захищає водоносний горизонт від проникнення речовин з поверхні, а і збагачує воду унікальним комплексом природних мінералів.

Наша вода дуже смачна за рахунок збалансованого складу мінералів і відсутності в ній шкідливих домішок і зайвих солей. М'яка вода легко засвоюється організмом, а при приготуванні напоїв і страв не змінює смак продуктів. Вода рекомендована для щоденного споживання: для пиття, приготування гарячих напоїв і страв.

На нашому виробництві організовано безперервний цілодобовий процес, що гарантує стабільну високу якість води. Повна система автоматизації усуває людський фактор і забезпечує високий рівень контролю всіх процесів. Комп'ютер обчислює ступінь використання ресурсу фільтрів і рекомендує термін їх заміни. При цьому контролюється не тільки обсяг води, що пройшла фільтрацію, але і її склад. Це дозволяє зберегти природну користь води та гарантувати споживачу найвищу її якість.

Довідка

Компанія "Небесна Криниця" займається виробництвом та доставкою бутильованої води з 2001 року. Є національним оператором, що обслуговує більше 50 тисяч домогосподарств по 10 тисяч офісів по Україні.

З 2015 року компанія здійснює повноцінне забезпечення клієнтів обладнанням для споживання кави і натуральною зерновою кавою власного імпорту ТМ "CORSICO".

За останні роки компанія "Небесна Криниця" отримала нагороди "Фаворит успіху" та "Якість №1" у категорії доставки води та підтвердила свої лідерські позиції на київському ринку. Є єдиним в Україні членом європейської асоціації бутильованих вод Watercoolers Europe і членом Європейської бізнес асоціації та Центру "Розвиток корпоративної соціальної відповідальності".

Дата публікації
Перегляди
545
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація