Нова акція "Сінево" на сайті знижок "Покупон" дозволить заощадити на аналізах до 50%

Нова акція "Сінево" на сайті знижок "Покупон" дозволить заощадити на аналізах до 50%

Фото: ТСН.ua

Сервіс групових знижок "Покупон" спільно з всеукраїнською мережею медичних лабораторій "Сінево" представили нову акцію.

Відповідно до її умов, з 24 липня по 31 серпня 2017 року на будь-який із представлених пакетів аналізів діють знижки до 50%. До участі в акції запрошуються як нові, так і постійні клієнти лабораторій.

Що таке пакет досліджень

Всього в акцію включено 11 комплексних медичних досліджень, кожне з яких містить від 5 до 41 аналізів, які допоможуть не тільки виявити хворобу, а й визначити схильність пацієнта до того чи іншого недугу. Так, результати пакета з 15 аналізів "Здорове серце і судини + звіт з інтерпретацією" покажуть, наскільки висока ймовірність ризику серцево-судинних захворювань або смерті клієнта в порівнянні зі здоровими однолітками.

Перелік акційних пакетів

 • Чоловіча онкологічна панель.
 • Здорове серце і судини.
 • Здоров'я жінки.
 • Здоров'я чоловіка.
 • Біохімія крові розширена.
 • Жіноча онкологічна панель розширена.
 • Урогенітальне здоров'я 2: ПЛР, у/г зішкріб.
 • Проблеми зайвої ваги.
 • Щорічний контроль показників здоров'я.
 • Check-up. Все під контролем для чоловіків.
 • Check-up. Всі под контролем для жінок.

Як купити

Для участі в акції необхідно на сторінці мережі лабораторій на сайті Pokupon.ua вибрати потрібний пакет аналізів. Після цього через сторінку акції перейти на сайт "Сінево" і оформити замовлення. Ціна на пакет досліджень вказана з урахуванням знижки. В замовлення залишиться тільки внести ім'я людини, якій необхідно здати аналізи.Щоб отримати знижку, достатньо в одній з лабораторій назвати код, отриманий в СМС-повідомленні від "Сінево".

Акція проходить в 165 лабораторних центрах "Сінево" в 34 містах України. З їх адресами, діючими пакетами і умовами акції можна ознайомитися на сторінці компанії на сайті "Покупон".

Про "Сінево"

"Сінево" — це європейська мережа медичних лабораторій. Кожна лабораторія оснащена сучасним обладнанням, яке разом із високою кваліфікацією персоналу дозволяє проводити складні діагностичні дослідження. Всі представництва працюють в одній глобальній інтерактивній мережі — це сприяє оперативній обробці, збереженню даних і їх відправці клієнтам.

"Сінево" — частина європейського холдингу "Медікавер" з керівництвом у Брюсселі і мережею лабораторій в Польщі, Німеччині, Туреччині, Грузії та інших країнах. В Україні компанія працює з 2007 року.

Про сервіс "Покупон"

Сервіс колективних знижок "Покупон" був запущений в Україні в 2010 році. Щорічне зростання клієнтської аудиторії сервісу — 30-40%. Суть проекту — система групових покупок, величина знижки в якій залежить від кількості залучених учасників.

Один із принципів команди "Покупон" — щоденне додавання нових акцій. Різноманітність пропозицій не тільки дає можливість користувачам заощаджувати на покупці товарів і послуг, але також є прекрасним джерелом реклами для партнерів сервісу.

www.pokupon.ua

Наступна публікація