Новий рекрутинговий портал допоможе знайти роботу лікарям

Новий рекрутинговий портал допоможе знайти роботу лікарям

В Україні з'явився перший професійний портал для пошуку роботи в медичній сфері.

На сайті "Работа для лікарів" медичні установи зможуть знайти співробітників, а медики — цікаві вакансії.

"Ідея створення проекту "Робота для лікарів" прийшла в процесі роботи з клініками-партнерами в рамках проекту Likarni.com, — розповідає керівник проекту Олена Костюк. — Я щодня бачу дефіцит кадрів у всіх категоріях персоналу в клініках: десь немає маркетолога, хтось шукає хорошого УЗД-діагноста, адміністратора, ЛОРа, педіатра і т. ін. Особливо гостро постає питання про підбір персоналу при відкритті нових підрозділів, так як там потрібні всі — від санітарок до директора. Практично на всіх зустрічах з представниками приватних клінік, форумах і тренінгах піднімається проблема підбору і навчання персоналу".

На сайті rabota.likarni.com представлені вакансії приватних клінік і резюме здобувачів. Інтерфейс і суть роботи майданчика аналогічна існуючим сайтам з пошуку роботи. Клініки можуть створювати вакансії, а здобувачі — завантажувати готові резюме або заповнювати резюме онлайн.

Реєстрація та розміщення резюме для здобувача взаємозамінні. Завантажуючи резюме або заповнюючи певні поля, користувач реєструється за замовчуванням. Роботодавцю рекомендована реєстрація, так як по-перше, зазвичай вакансія не одна, по-друге, чим більше інформації про роботодавця — тим більше уваги до його вакансій від претендентів.

"Ми постійно перебуваємо в контакті з керівництвом клінік і відразу ж станемо корисні — про наш проект і вакансії вони дізнаються з перших рук, а не через пошукові системи. Вакансії клінік-партнерів будуть розміщені в першу чергу. Менеджери з підбору персоналу зможуть знайти на Likarni.com відгуки про лікарів, чиї резюме розглядають, і отримати ще більше інформації для прийняття рішення. Здобувачі побачать тут профілі клінік, відгуки, лікарський склад і фото майбутнього місця роботи", — розповідає команда проекту.

Likarni.com співпрацює з тими клініками, які мають хорошу репутацію, сучасне обладнання, професійний колектив. Для лікарів в пошуку свого місця сервіс "Робота для лікарів" — це можливість знайти перспективну роботу в провідних клініках.

Надалі на базі сервісу буде створено агентство з підбору персоналу, яке буде на замовлення клінік шукати, підбирати, брати інтерв'ю претендентів на провідні посади. Також планується створення тренінгового центру з навчання персоналу, починаючи з адміністраторів і операторів call-центру. Сервіс почав роботу в Києві, через час будуть охоплені великі регіони, далі — вся Україна. 

Довідка:

Likarni.com (лікарні) — безкоштовний сервіс онлайн-запису до лікаря. Актуальна інформація про приватні медустанови, перелік медпослуг, перевірені ціни допоможуть людині визначитися з вибором фахівця. На сайті відвідувач може прочитати відгуки пацієнтів, подивитися рейтинг лікарів і медустанов, ознайомитися з новинами та акціями клінік.

Контакти:

+38 (050) 302-68-50.

Наступна публікація