Обираємо няню правильно

Дата публікації
Перегляди
126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Обираємо няню правильно

Послуги професійної няні зараз набувають особливої актуальності. Мами не хочуть або не можуть довго сидіти в декретній відпустці.

Послуги професійної няні зараз набувають особливої актуальності. Мами не хочуть або не можуть довго сидіти в декретній відпустці. Багатьом хочеться самореалізації, а іноді темп життя такий, що не дозволяє довго «сидіти на місці», навіть у декреті.

На сьогоднішній день няня в Києві є популярною професією. Але вам потрібна надійна людина — та, якій ви довірите свою дитину, щоб жоден з вас не пошкодував про це. І де ж знайти свою Мері Поппінс?

Вибір няні: що дивитися і питати

Для вас і вашої дитини няня стане другом, а для всієї сім'ї — хорошою помічницею, якщо зробити правильний вибір. Тому спочатку вам необхідно провести ретельний відбір кандидатів, скласти список обов'язкових умов. А також вирішити, які умови ви запропонуєте вашому ідеальному кандидату.

Отже, ось приблизна інструкція з пошуку няні, поетапно:

·      Напишіть на папері чіткі інструкції для няні ще до того, як взагалі почнете її шукати. Які її особисті і професійні якості мають для вас значення? Зовнішність, стать, вік, звички? Обговорення необхідно проводити всією сім'єю.

·      Також варто написати обов'язки няні, аж до тривалості прогулянки, у залежності від погоди, і допомоги в домашній справах. Все це потім можна буде обговорити з конкретним кандидатом, і навіть переписати, але основа у вас повинна бути.

·      Які методики розвитку ви бажаєте обрати для своєї дитини? Тут багато чого залежить від її віку і ваших очікувань. Поставте собі якомога більше уточнювальних питань — мови, ранній розвиток, рахунок, всі ваші очікування повинні бути на папері.

·      Обміркуйте зарплатню. Чим вище очікування — тим вища оплата їх реалізації. І необхідно розуміти, що низькооплачуваний фахівець у вашому випадку — не варіант. Нестача коштів, напевно, з часом позначиться на якості послуг. Цей пункт залежить також від умов роботи і обов'язків.

Де шукати няню

Найпопулярніші способи:

·      завдяки родичам і знайомим;

·      в інтернеті;

·      за допомогою агентства.

Найбільше гарантій ви отримаєте в агентстві, знайомі поділяться перевіреним варіантом, а в інтернеті можна знайти менш дорогі послуги.

Наостанок порада. Співбесіди необхідно проводити особисто, навіть якщо вже поспілкувалися по телефону. До того ж атмосфера повинна бути доброзичливою, невимушеною, адже вам необхідно довіряти один одному — ризик присутній для обох сторін, хоча для вас він більший.

Знайдіть свою ідеальну няню, і взаєморозуміння житиме не тільки між нею і дитиною, а й вами.

Дата публікації
Перегляди
126
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація