Оформлення візи до США за допомогою VisaPlus

Оформлення візи до США за допомогою VisaPlus

Оформлення візи для поїздки в США може стати для пересічної людини справжнім квестом.

Консульські працівники досить часто можуть пред'являти незрозумілі необгрунтовані вимоги навіть до найблагонадійніших громадян з максимальним пакетом документів.

Таким чином отримати візу отримати буде нелегко, але можливо.

Кращим гарантом отримання візи стане впевненість на співбесіді і здатність переконати співробітника консульства в вашому бажанні повернутися назад. У цій справі на допомогу приходить збір пакету документів:

  1. Для початку буде перевірятися закордонний паспорт, строк закінчення дії якого повинен бути мінімум 6 місяців на момент повернення в країну, і оплата консульського збору в розмірі 160 $.
  2. Далі все залежить від працівника консульства. Можуть вимагати довідки з місця роботи, про середньомісячний дохід, про рух коштів по карті за останні півроку, копії паспорта та свідоцтва про народження дітей, документи про наявність нерухомості та транспортного засобу. Також будуть потрібні фотографії формату 50 * 50мм.
  3. Посольство залишає за собою право вимагати й інші документи, а також відмовити у видачі візи без обґрунтування.

Окремо варто згадати, що для отримання візи також необхідно заповнити електронну візову анкету на сайті посольства. При неправильному її оформленні підтвердження і видача візи можуть відкладатися на досить довгий строк.

Одержувач повинен пам'ятати, що наявність дозволу не гарантує його можливий в'їзд на територію США. Це документ, який засвідчує згоду консульського працівника на відвідування країни з певною метою. Про різні типи віз можна дізнатися на офіційному сайті посольства.

Компанія створює всі умови для швидкого і гарантованого отримання дозволу будь-якого типу. З нами весь процес буде спокійним, без зайвого емоційного напруження. Що для цього потрібно зробити — прочитати більш докладно.

При зверненні в нашу компанію за людиною закріплюється конкретний співробітник, який надаватиме консультативну підтримку і повністю буде супроводжувати клієнта до моменту отримання візи. У суму оплати послуг нашого працівника входить:

●      загальна консультація щодо термінів і обсягу роботи;

●      сприяння в зборі пакету документів;

●      оформлення онлайн-заявки на видачу візи;

●      подача документів в консульство і запис на співбесіду;

●      бронювання авіаквитків і готелю в США;

●      супровід клієнта аж до видачі візи.

Після надання пакету документів і оплати послуг обивателю потрібно буде тільки прийти на саму співбесіду в конкретний день і час. Компанія зробить все можливе, щоб віза була схвалена, а поїздка не затрималася.

Наступна публікація