Оголосили про співпрацю проекти Мобільна медсестра і Likarni

Оголосили про співпрацю проекти Мобільна медсестра і Likarni

На Третьому Міжнародному форумі інноваційних технологій, що завершився 9 квітня, проекти Мобільна медсестра і Likarni оголосили про інтеграцію.

Це свідчить про новий виток у розвитку медичного сервісу в Україні. Інтеграція розширює спектр послуг обох сервісів і пропонує нові ідеї для створення ще більш зручних засобів взаємодії між пацієнтами і лікарями.

У квітні сервіс запису пацієнтів в приватні клініки і діагностичні центри України знайшов нових партнерів в особі першого серйозного проекту eHealth в Україні.

Спільна робота двох сучасних медичних сервісів дозволить користувачам, які встановили додаток "Мобільна медсестра", завжди своєчасно приймати ліки і швидко записуватися на прийом до кваліфікованого лікаря за допомогою того ж додатка завдяки Likarni.com

"Ми створюємо корисний сервіс для пацієнтів, тому з кожним днем збільшуємо спектр можливостей. Інтеграція з eHealth-додатком — це не тільки крок на шляху до вдосконалення медсервіса в Україні, а й надання об'ємного спектра пропозицій для пацієнта, який зацікавлений в одужанні і підтримці свого здоров'я, але не має достатньо вільного часу", — кажуть керівники проекту Likarni.com.

Горизонт для подальшого розвитку медичного сервісу дуже широкий і цікавий. Доктора поки ще з недовірою ставляться до мобільних пристроїв і не готові враховувати дані, одержані за допомогою встановлених додатків. Аналітики ж вважають, що найближчим часом буде спостерігатися стрімке зростання ринку сучасних клінічних пристроїв. Прогнозуються інновації в індустрії фітнес-трекерів і клінічних продуктів, які допомагають контролювати перебіг деяких захворювань. Одним з найбільш прогресивних напрямків стане розробка та удосконалення спеціальних пристроїв, які допомагають в контролі рідкісних хвороб і боротьбі з ними.

Довідка:

Мобільна медсестра — це зручний мобільний додаток, доступний для пристроїв, що підтримують App Store і Google Play, покликаний зробити курс лікування зручним, простим і зрозумілим.

Likarni.com (лікарні) — безкоштовний сервіс онлайн-запису до лікаря. Актуальна інформація про приватні медустанови, перелік медпослуг, що надаються в медустанові, перевірені ціни допоможуть людині визначитися з вибором фахівця. На сайті Likarni.com кожен відвідувач може прочитати відгуки реальних пацієнтів, подивитися актуальний рейтинг лікарів і медустанов, ознайомитися з новинами клінік і діючими акціями.

Контакти:

info@likarni.com

+38 (050) 302-68-50

Наступна публікація