Олімп Трейд оновлює торгову платформу

Дата публікації
Перегляди
349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Олімп Трейд оновлює торгову платформу

Компанія Olymp Trade продовжує удосконалювати свою торгову платформу, роблячи її ще більш зручною і функціональною.

Одна з найбільш рейтингових компаній в своїй ніші фінансового ринку, Олімп Трейд, не припиняє працювати над просунутими сервісами. Нещодавно брокер в черговий раз обновив торговельну платформу, додавши в неї додаткові функції і кардинально модернізувавши інтерфейс. Так, усім трейдерам торгового майданчика вже доступний оновлений арсенал вбудованих в платформу технічних інструментів для аналізу ринку, куди замість 6 вже входять 10 найбільш ефективних в опційному трейдингу індикаторів:

·      трояндова SMA, ЕМА, Parabolic SAR і Ichimoku Cloud;

·      осцилятори MACD, Stochastic, DeMarker і RSI;

·      канальний Bollinger Bands і статистичний індикатор Sentiment, що відображає напрямок торгівлі інших гравців платформи.

Всі індикатори можна додатково налаштовувати, що дозволяє трейдерам вибирати необхідні параметри технічних засобів в залежності ти від ринкової ситуації та застосування в комбінації з іншими індикаторами.

Також брокер додав додатковий графічний інструмент, який дозволяє проводити на графіку горизонтальні лінії. При цьому Олімп Трейд паралельно оновив сервіс технічного аналізу, який доповнився до непристойності великою кількістю доступних індикаторів і графічних інструментів. Тобто тепер його клієнти можуть використовувати навіть ті стратегії, які раніше були доступні тільки професійним біржовим гравцям.

Збільшилася й кількість опцій для настройки графіка котирувань. Трейдери можуть переглядати історію цінового коливання за кілька минулих днів, вибирати тип відображення котирувань у вигляді зони, японських і Хайкен Аши свічок і використовувати таймфрейми в діапазоні від 15 секунд до 60 хвилин, а для зонального типу графіка — від 10 хвилин до 1 місяця. Ця функція дозволяє вибирати різні стилі торгівлі і використовувати як короткострокові опціони, так і середньострокові торгові стратегії, що особливо зручно для новачків, яким краще починати трейдинг без поспіху та емоційної напруги.

Арсенал торгових інструментів майданчика доповнився популярними сьогодні цифровими активами: тепер трейдери можуть заробляти на коливаннях курсу криптовалют Bitcoin, Ethereum, Cryptoindex, а також Ethereum і Litecoin в парі Bitcoin.

Окремої уваги вартий новий інтерфейс платформи і сайту компанії, який став більш солідним і сучасним. Завдяки новому інтерфейсу збільшилося юзабіліті торгового терміналу, який став ще більш зрозумілим і зручним для трейдерів, а оформлення в синіх тонах зробило його більш приємним для очей користувачів.

Також брокер не забув про свій мобільний торговому додатку для пристроїв iOS і Android, в якому також оновився інтерфейс і з'явилися додаткові функції, що спрощують аналіз ринків активів.

Дата публікації
Перегляди
349
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація