Олімпік парк – жк  з торговельним і офісним центром нового покоління Olympic Centr

Олімпік парк – жк  з торговельним і офісним центром нового покоління Olympic Centr

Олімпік парк -  інноваційний дизайн, новітні архітектурні рішення та сучасні технології - все для успішного ділового життя.

У будь-якому бізнесі перше враження може стати вирішальним і вплинути на рішення потенційного клієнта. "Olympic Centr" в складі багатофункціонального ЖК "Olympic Park"  забезпечить престиж, підвищить діловий авторитет та залучить нових клієнтів до вашого бізнесу! Конкурентоспроможний, професійний, новітній торговий і офісний центр підкорить серця найвимогливіших клієнтів.

Об'єкт розташований на проспекті Бажана, 17 і буквально притягує клієнтські потоки на в'їзді і виїзді зі столиці.

 "Olympic Centr" від лідера будівельного ринку України компанії "Status Group" об'єднує в собі галереї бутиків, ресторани, підземний та наземний паркінги, а зручна навігація всередині торгового об'єкта і якісне інженерне оснащення роблять його максимально комфортним. Це новий вектор розвитку вашого ділового життя, місце, де можна повноцінно працювати і якісно відпочивати, відчувати себе захищеним та щасливим.

Окремої уваги заслуговує дизайн "Olympic Centr". Спокійний тони, розбавлені яскравими акцентами, продумане освітлення, ультрасучасний інтер'єр - тут ви відчуєте себе попереду планети. Комплекс площею 60 000 кв.м вражає масштабами і задовольнить найвищим вимогам, як покупців, так і бізнесменів! Комплекс володіє всіма сучасними перевагами функціонального бізнес-центру. Висока функціональність комплексу, його внутрішнє і зовнішнє оформлення викликають виключно приємні емоції і забезпечують ефектну презентацію для ділових партнерів, відвідувачів ресторанів і магазинів.

Торговий центр класу комфорт + і висотою в 3 поверхи з супермаркетами, торговими галереями, ресторанами, аптеками та відділеннями банків. Офісний центр класу B + висотою в чотири поверхи з трьома вхідними групами для максимального комфорту і функціональними зонами під офіси, салони краси, медичні та фітнес-центри. У "Olympic Centr" можна будувати успішний бізнес, влаштовувати дні шопінгу і просто приємно проводити час!

Торгові галереї задовольнять потребам різних категорій покупців, тут будуть зосереджені монобрендові і мультибрендові магазини зарубіжних і українських виробників з продуманою концепцією і маркетинговою політикою. "Olympic Centr" в складі ЖК "Olympic Park" стане самим технологічно розвинутим центром України!

Наступна публікація