OneBox подарує 2 запрошення на конференцію зі Стівом Возняком

OneBox подарує 2 запрошення на конференцію зі Стівом Возняком

Фото: ТСН.ua

Один із засновників Apple — Стів Возняк — візьме участь в Olerom Forum 1, який 30 вересня прийматиме київський Палац Спорту.

Компанія OneBox — один із партнерів заходу — подарує двом щасливчикам можливість відвідати виступ знаменитого бізнесмена і розіграє 2 запрошення категорії "Gold".

"Завдяки Olerom Forum 1 українські бізнесмени опиняються поруч з людьми, які змінюють світ і створюють майбутнє. Підприємці можуть познайомитися з ними, надихнутися їх доповідями і отримати мотивуючий емоційний заряд, — говорить Максим Мірошниченко, засновник компанії OneBox. — Ми подаруємо запрошення двом щасливчикам з зареєстрованих на нашому сайті до 25 вересня 2017 року ".

Реєстрація за посиланням: https://crm-onebox.com/ru/. А всім учасникам форуму компанія OneBox надасть подарункові ліцензії своєї системи автоматизації OneBox CRM + ERP.

"Ми розуміємо, що учасники форуму — це люди, які не стоять на місці, прагнуть покращувати своє завтра і автоматизувати бізнес. Наша система впорядковує бізнес-процеси і дозволяє контролювати роботу підприємства з будь-якої точки Землі. Її можливості допоможуть досягти високих цілей", — каже Максим.

Детальніше про Olerom Forum 1

У Палаці Спорту перед гостями форуму виступлять гуру світового бізнесу: Стів Возняк — співзасновник компанії Apple і перший бізнес-партнер Стіва Джобса, Ілля Лаурсен — засновник найбільшого інтернет-магазину додатків GetJar і венчурного фонду Nextury Ventures, Маршалл Голдсміт — самий титулований бізнес-коуч світу, а також Чарльз Адлер — співзасновник краудфандінгового майданчика Kickstarter.

Учасників форуму чекає діловий нетворкінг для підприємців з різних сфер. Це шанс познайомитися з потрібними людьми, знайти клієнтів і партнерів по бізнесу. Експозона "Алея стартапів" надасть гостям Olerom Forum 1 найоригінальніші розробки і нові геніальні ідеї. Підприємці знайдуть нові ніші для свого бізнесу, стартапери презентують свій продукт бізнесменам України та Європи, а інвестори знайдуть перспективні проекти для вкладень.

Детальніше про компанію OneBox

Українська компанія розробляє і впроваджує систему автоматизації бізнес-процесів OneBox. Система OneBox автоматизує роботу з контактами, ресурсами і процесами компанії, тобто об'єднує можливості програм CRM, ERP і BPM-класу. Користувачі самостійно додають і налаштовують бізнес-процеси через адмін-панель, без залучення програмістів. Гнучка система адаптується під нові завдання, автоматично формує і відправляє документи, повідомлення та звіти. Випробувати таке чудо автоматизації в своєму бізнесі може кожен, замовивши демоверсію на сайті розробника за посиланням: https://crm-onebox.com/ru/.

Контакти:

Тата Кривенко

піар-менеджер компанії Olerom

Інформація про програму і спікерів Olerom Forum 1 — за посиланням:

Forumone.Olerom.com

Інформація про акредитацію і медіа-партнерство — за номерами:

+38 (063) 031-20-28

+38 (067) 462-33-43

OneBox

+38 (044) 390-09-85

https://crm-onebox.com/ru

Наступна публікація