Оптимізація логістики з окупністю до 6 місяців Реклама

Оптимізація логістики з окупністю до 6 місяців

Як компаніям оптимізувати власні ланцюжки поставок? Як ніколи не мати проблем із зірваними термінами, незадоволеними клієнтами і партнерами? Як зменшити кількість працівників складу і при цьому ще й виграти?

Відповідають Андрій Варібок і Дмитро Артеменко засновники компанії UIS ("Українські інтелектуальні системи"), що з 2015 року займається виробництвом товарів, які допомагають організувати і оптимізувати масштабні логістичні процеси. Йдеться про спеціальне обладнання, яке вже успішно впровадили на своїх складах такі компанії, як "Нова пошта", "Rozetka" і кілька десятків інших не менш успішних фірм.

Продукт як наслідок ключових потреб

На сьогодні UIS співпрацюють з масштабними компаніями, проте стати їх клієнтом може будь-яке підприємство, що має в своєму розпорядженні склад від 1000 кв.м. Кожен підприємець, який має в колективі кур'єрів, дистриб'юторів і такий, що постійно стикається з логістичними процесами, може співпрацювати з "Українськими інтелектуальними системами". Рішення від UIS коштує в кілька разів дешевше, ніж зарубіжні аналоги, і почне окупатися вже через 6 місяців.

Які продукти найбільше користуються попитом?

Оскільки більшість компаній не можуть дозволити собі зупинити роботу на деякий час, щоб впровадити нові системи, фахівці UIS виконують такі процеси точково.

Наприклад, популярністю користується технологія Put to light і Pick by light, що в кілька разів прискорює і спрощує процеси сортування і відбору товарів, що зберігаються на стелажах. Система окупається максимум за 12 місяців і дозволяє скоротити персонал, відповідальний за сортування, мінімум удвічі.

Ну і найбільш затребуваним і, можна сказати, основним продуктом UIS є WMS-система, що повністю оптимізує всю складську роботу. Весь процес роботи на складі автоматизується, система розділяє приміщення на зони, в рази спрощуються інвентаризація і переоблік. Вирішуються проблеми із затримкою відвантажень, адже людський фактор тепер нічого не вирішує. WMS-система також впроваджується досить швидко, не вимагає тривалого навчання і окупається протягом першого року використання.

Менше працівників менше проблем?

У сучасних реаліях компанії витрачають занадто багато коштів на персонал, який можна скоротити, запровадивши на складі відповідне рішення. Ситуацію ускладнив і коронавірус, і те, що на ринку праці не вистачає кваліфікованого персоналу, як наслідок відбувається постійна плинність кадрів.

Технології автоматизації дозволять не тільки скоротити персонал, а й спростити умови його підбору. Якщо раніше для процесів відбору і сортування була потрібна людина з певними знаннями і навичками, то з технологією Put to light такий фахівець повинен просто добре знати цифри. Жодних інших вузькопрофільних знань йому не потрібно, адже систему дуже легко опанувати, і вона 90% всіх процесів виконує сама.

У цілому, впровадження продуктів UIS триває місяць. Останній проєкт компанії було виконано з нуля протягом чотирьох тижнів.

Наступна публікація