Останні квартири в ЖК "Французький квартал": продаж від bUdCapital

Останні квартири в ЖК "Французький квартал": продаж від bUdCapital

ЖК "Французький квартал" уже зданий в експлуатацію, а з більше ніж тисячі квартир залишаються вільними лише близько 90 штук.

Сьогодні авторитетний інвестор на ринку первинної житлової нерухомості — київська компанія bUdCapital, — виставила на продаж останні незайняті квартири в житловому комплексі "Французький квартал", що в Печерському районі столиці. Чудовий шанс придбати житло в найпривабливішій новобудові центральній частині Києва мають усі, хто хоче проживати в самому серці культурного та ділового життя сучасного мегаполіса.

Новий комплекс, що займає цілий квартал, обмежений вулицями Саперне поле, Ковпака, Анрі Барбюса та Академіка Філатова, складається з житлових корпусів каскадної поверховості 9-14, 9-18 поверхів, 26-поверхової будівлі і офісного центру в 7 поверхів. Об'єкт уже зданий в експлуатацію, а з 1 229 квартир сьогодні залишаються вільними лише близько 90 штук. Квартири в ЖК "Французький квартал", — а тут є 1-, 2-, 3-, 4- і 5-кімнатні апартаменти, — відносяться до житла бізнес-класу поліпшеного планування.

Крім функціонального та просторого планування житла до переваг новобудови, що представляє собою куточок Парижа в центрі української столиці, можна також віднести:

·      транспортну доступність, яку забезпечує зручний виїзд на бульвар Дружби Народів і вулицю Велику Васильківську, а також близько розташовані станції метро "Палац Україна" (900 м) і "Либідська" (600 м);

·      насичену торгову і соціальну інфраструктуру в пішої доступності від нових будинків;

·      найсучасніше інженерне забезпечення, включаючи автономне опалення;

·      оригінальну архітектуру будівель з панорамними вікнами в підлогу, навісними фасадами і терасами;

·      тихий, затишний і упорядкований двір з майданчиками для дітей, зонами відпочинку і підземним паркінгом.

Окрасою комплексу є 16-метрова копія Ейфелевої вежі, що надає йому романтичності та французького шарму, органічно доповнює ландшафтний дизайн двору.

Довідка про компанію

bUdCapital — найбільша українська компанія з управління активами. Будучи інвестором на будівельному ринку житла, співпрацює з провідними забудовниками, а також займається реалізацією побудованої нерухомості, пропонуючи своїм клієнтам допомогу в пошуку квартир в новобудовах і юридичний супровід угод.

Контактна інформація

Київ, вул. Академіка Філатова, 2/1

e-mail: info@budcapital.com.ua

телефон: +380443336001

Наступна публікація