Oxford School: Які переваги хороших знань англійської мови сьогодні?

Oxford School: Які переваги хороших знань англійської мови сьогодні?

Фото: ТСН.ua

Школа англійської мови "Oxford School" гарантує швидке вивчення англійської високого рівня.

Знання англійської мови в наш час - величезний плюс. І це розуміють навіть на рівні уряду, адже англійська мова включена в обов'язкову програму шкільної освіти. Запишіться на курсы английского языка в Киеве які зроблять доступним весь світ.

А які ж реальні засоби застосування у сьогоденні? Спеціалісти "Oxford School"? у цій статті, назвали 10 вагомих причин застосувати знання англійської мови на практиці.

10 причин вивчити англійську мову в Oxford School

1. Знаючи англійську мову, ви можете дивитися в оригіналі багато фільмів, кліпи, шоу, серіали, ролики на YouTube. Повірте, якість озвучення в оригінальній версії на порядок краще дубляжу. Оригінал набагато цікавіший, смішніший і веселіший. Коли ж іноземне відео перекладають російською, воно дійсно дуже багато втрачає.

2. Наступна причина вчити англійську - це розуміти, про що співають в улюблених піснях. Можливо, у вас бувало таке, що ви наспівували вподобану пісню, а потім розуміли, які неподобства в ній укладені. Так що прихований текст краще розуміти і завжди бути в курсі.

3. Третя причина знати англійську мову - це можливість подорожувати. Для дуже багатьох людей серйозною перешкодою перед подорожами є саме незнання англійської мови. У той же час існує маса способів подорожувати, якщо не безкоштовно, то дуже дешево. Наприклад, багато американців і європейці пропонують безкоштовно селитися в їх будинках. Натомість же їм потрібно всього лише ваше суспільство, що має на увазі і спілкування. Взагалі, знаючи англійську, вам буде простіше подорожувати по дуже багатьом країнам світу, адже ця мова застосовується практично скрізь.

4. Наступна причина дуже практична - з англійською мовою набагато простіше влаштуватися на хорошу роботу. Знання мови - дуже серйозний плюс під час співбесіди. А в деяких компаніях і зовсім розглядають лише кандидатів з мовою.

5. Можливість знайти друзів-іноземців. Причому в наш час, коли є Facebook, на якому зареєстровано понад мільярд людей, знайти друга за кордоном не складе ніяких труднощів. Ви можете спілкуватися з людьми з усього світу - з європейцями, з американцями, а їм буде цікаво спілкуватися з вами. І єдина заковика тут - тільки мовна. Подолайте мовний бар'єр і поповните список своїх друзів.

6. Знаючи англійську мову, ви зможете замовляти речі на іноземних інтернет-магазинах (на кшталт Ebay і Amazon) - це дуже практично і економічно. Ціни в таких магазинах нижче, а вибір досить великий.

7. Наступна причина вчити англійську - це можливість влаштуватися у за кордонну компанію і зробити там кар'єру. Вас можуть навіть відправляти на роботу в інші країни, а це несе масу плюсів: і високу зарплату у валюті, і широкі можливості в кар'єрному плані, і, звичайно ж, престиж.

8. Ще одна причина, пов'язана з роботою, полягає в тому, що на ряді посад вам тільки за знання мови будуть давати зарплату на 10-20% більше звичайної.

9. Англійська мова дуже сильно розвиває ваші інтелектуальні здібності і пам'ять. Це відмінний спосіб збільшити можливості вашого мозку.

10. Остання причина вчити англійську полягає в тому, що саме по собі це заняття дуже цікаве і захоплююче. Для багатьох людей це справжнє хобі, адже вивчати англійську можна хоч все життя, настільки він глибокий, різноманітний, цікавий і постійно змінюється.

 
Наступна публікація