Пара зі смаком шоколадних тістечок? На Vapexpo і не таке було!

Дата публікації
Перегляди
167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Пара зі смаком шоколадних тістечок? На Vapexpo і не таке було!

30 вересня і 1 жовтня у Міжнародному Виставковому Центрі відбулася щорічна виставка вейп-індустрії під назвою Vapexpo 2017.

Кожного разу експо збирає в столиці відвідувачів з усієї країни, авторитетних професіоналів і лідерів ринку. Цьогоріч на Vapexpo завітало більше 50 виробників і дистриб’юторів з усього світу, в тому числі з Великої Британії, Франції, США, Китаю, Малайзії, Білорусі, Молдови і, звісно, України. Одним із постійних учасників виставки є найбільша в Україні мережа вейп-шопів Vape2go, що нараховує більше 60 спеціалізованих магазинів по всій країні. Vape2go пропонує своїм покупцям широкий вибір рідин на будь-який смак, а також величезний вибір електронних сигарет усіх форматів від найбільших світових виробників.

Яскравою подією стала презентація мережі магазинів Vape2go нових моделей електронних сигарет від найбільших світових виробників Joyetech, Kangertech і SMOK. Відвідувачі мали змогу придбати нові моделі за спеціальною низькою ціною, оскільки Vape2go є офіційним дистриб’ютором вищезгаданих брендів в Україні. Також на стенді Vape2go відбулась відкрита дегустація рідин від американських брендів Syn Juice та Charlie’s. Кожен бажаючий міг вільно спробувати будь-який із більше ніж двадцяти смаків. До того ж не потрібно було навіть мати із собою електронну сигарету, аби спробувати цікавий смак, оскільки дегустація проводилася на спеціальних вейп-станціях. Відвідувачам було достатньо лише вказати на бажаний смак — і консультант швидко готував обладнання для персонального тесту. До речі, Vape2go легко можна знайти на фейсбук: https://www.facebook.com/Vape2govape.

В рамках виставки також відбулося багато конкурсів, безкоштовна роздача подарунків, різноманітні майстер-класи, змагання між професійними вейперами і вручення щорічної премії Vape Awards за досягнення у сфері електронного паріння в Україні. І все ж, незважаючи на яскраву і святкову атмосферу, що панувала на виставці, необхідно пам’ятати, що вейп, тобто електронне паріння, в першу чергу покликане допомогти легко і смачно відмовитися від куріння класичних сигарет, котрі є збудниками різних захворювань, зокрема й раку. Тож якщо ви чи ваші рідні чи близькі все ще страждаєте через залежність від куріння, то вейп — це набагато більш здорова і приємна альтернатива. Адже окрім шоу і величезної кількості новинок для професіоналів Vapexpo привертає увагу багатьох початківців, оскільки там можна познайомитися зі світом електронних сигарет, спробувати їх і отримати повну консультацію від професіоналів.

Посилання на Vape2go у соцмережах:
https://www.instagram.com/Vape2go/
https://www.youtube.com/c/V2GonYoutube

Дата публікації
Перегляди
167
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація