Переваги мережі турагентств "На канікули"

Дата публікації
Перегляди
813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Переваги мережі турагентств "На канікули"

Мережа туристичних агентств "На Канікули" успішно працює на території України вже більше 5 років.

Мережа туристичних агентств "На Канікули" успішно працює на території України вже більше 5 років. Ми надаємо послуги з оформлення турів в будь-яку точку світу, пропонуємо програми з навчання та працевлаштування за кордоном. Відмінний сервіс і задоволення потреб клієнтів - кредо компании.

Переваги туристичної мережі "На Канікули"

У кожному великому місті України розташовані офіси мережі, менеджери компанії оперативно нададуть інформацію про найвигідніші пропозиції. Всі деталі будуть обговорені ще в офісі, ми допоможемо з вибором маршруту та готелю. Для своїх клієнтів турагентство На Канікули надає наступні послуги:

  • оформлення закордонних паспортів і документів на дітей;
  • можливість оплати в розстрочку;
  • можливість оплати туру частинами (окремо підбираються і оплачуються квитки, номери, страховка);
  • підбір нестандартного туру з урахуванням всіх ваших побажань.

Ми намагаємося, щоб будь-який клієнт компанії залишився задоволений співпрацею з нами. Зверніться до нас в будь-який час року, і ми підберемо відповідний тур для вас. Для всіх клієнтів надається незабутній відпочинок.

 Тури до Туреччини мережі "На Канікули"

Мережа турагенства пропонує гарячі тури в Туреччину для своїх клієнтів на вигідних умовах. Фахівці швидко підберуть вигідну пропозицію для будь-якого туриста, так як Туреччина це ходовий курортний тур компанії. Туреччина - це не тільки тепле ласкаве море, це країна з цікавою культурною спадщиною і безліччю історичних пам'яток. Фахівці колл центра, докладно розкажуть про відпочинок у Туреччині і допоможуть підібрати найкращій тур.

Великі міста Туреччини славляться своїми молодіжними клубами і парками. Тут велика кількість сучасних супермаркетів і ресторанів. Для любителів яхтингу Туреччина відкриває широке коло можливостей, тут також проводяться екскурсії на яхтах. Пляжі на вибір: пісок, галька, при бажанні - поруч зі скелями. Туреччина географічно розташована недалеко від України, тому переліт з України до середземноморського і егейського узбережжя, а токож,  швидкий і відносно недорогий.

Дата публікації
Перегляди
813
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація