Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Переваги мережі турагентств "На канікули"

Переваги мережі турагентств "На канікули"

Мережа туристичних агентств "На Канікули" успішно працює на території України вже більше 5 років.

Мережа туристичних агентств "На Канікули" успішно працює на території України вже більше 5 років. Ми надаємо послуги з оформлення турів в будь-яку точку світу, пропонуємо програми з навчання та працевлаштування за кордоном. Відмінний сервіс і задоволення потреб клієнтів - кредо компании.

Переваги туристичної мережі "На Канікули"

У кожному великому місті України розташовані офіси мережі, менеджери компанії оперативно нададуть інформацію про найвигідніші пропозиції. Всі деталі будуть обговорені ще в офісі, ми допоможемо з вибором маршруту та готелю. Для своїх клієнтів турагентство На Канікули надає наступні послуги:

  • оформлення закордонних паспортів і документів на дітей;
  • можливість оплати в розстрочку;
  • можливість оплати туру частинами (окремо підбираються і оплачуються квитки, номери, страховка);
  • підбір нестандартного туру з урахуванням всіх ваших побажань.

Ми намагаємося, щоб будь-який клієнт компанії залишився задоволений співпрацею з нами. Зверніться до нас в будь-який час року, і ми підберемо відповідний тур для вас. Для всіх клієнтів надається незабутній відпочинок.

 Тури до Туреччини мережі "На Канікули"

Мережа турагенства пропонує гарячі тури в Туреччину для своїх клієнтів на вигідних умовах. Фахівці швидко підберуть вигідну пропозицію для будь-якого туриста, так як Туреччина це ходовий курортний тур компанії. Туреччина - це не тільки тепле ласкаве море, це країна з цікавою культурною спадщиною і безліччю історичних пам'яток. Фахівці колл центра, докладно розкажуть про відпочинок у Туреччині і допоможуть підібрати найкращій тур.

Великі міста Туреччини славляться своїми молодіжними клубами і парками. Тут велика кількість сучасних супермаркетів і ресторанів. Для любителів яхтингу Туреччина відкриває широке коло можливостей, тут також проводяться екскурсії на яхтах. Пляжі на вибір: пісок, галька, при бажанні - поруч зі скелями. Туреччина географічно розташована недалеко від України, тому переліт з України до середземноморського і егейського узбережжя, а токож,  швидкий і відносно недорогий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції