Пляжний батл: злитий або роздільний купальник

Пляжний батл: злитий або роздільний купальник

Фото: ТСН.ua

45% жінок носять відкриті купальники, 17% виступають за цілісні і 43% віддають перевагу обом типам за настроєм.

Дійсно, одні дівчата категорично проти закритих моделей, тому що "вони створені для бабусь", інші навпаки, вважають їх сексуальними і елегантними. Давайте раз і назавжди вирішимо спір між фанатами закритих і відкритих моделей.

Аргументи за відкриті купальники:

  • можна красиво засмагнути;
  • вони швидко висихають;
  • спокусливі і оригінальні.

Але недоліки у роздільних купальників теж є: ризик швидко згоріти на сонці (пам'ятайте про SPF-захист), почуття ніяковості через неідеальну фігуру. А що можна сказати про закриті моделі?

Плюси цільних купальників:

  • є не менше 8 базових фасонів (так, закриті купальники бувають різними);
  • роблять стрункішою і акцентують увагу на перевагах фігури;
  • підкреслюють вигини тіла, створюють загадку в образі.

Що можна сказати про їх мінуси? Поки матеріал буде сохнути, ви можете відчувати себе некомфортно. Але ця проблема вирішується покупкою купальника з якісних тканин.

І хто ж переміг?

А насправді править мир: просто для кожного випадку потрібен свій купальник. Для засмаги — відкритий, в басейн або на пляжну вечірку — закритий. Давайте докладніше про те, як же вибрати "правильний" купальник.

Перше, що ви повинні запам'ятати: купальник йде всім. Так-так, ваша фігура буде виглядати привабливо в правильному купальнику, навіть якщо ви не вважаєте її ідеальною. Головне — вибрати підходящий варіант.

Друге: орієнтуйтеся на свій тип фігури. Якщо вона нагадує пісочний годинник, тоді можете сміливо носити відкриті і закриті купальники. Жінкам з фігурою типу Н підходять цільні моделі, наприклад, сексуальні монокіні, оскільки вони роблять талію більш витонченою. Для "груш" ідеальні варіанти халтер, бандо і декор з рюшів.

В інтернет-магазині купальників Амарео ви знайдете якісні італійські купальники. Вони не вигоряють, не втрачають колір і не розтягуються. В асортименті — універсальні варіанти, які залишаються актуальними 3-5 сезонів.

Пам'ятайте: ваша мета — виглядати надзвичайно в цьому пляжному сезоні. І вона досяжна з правильним купальником!

Наступна публікація