Podil Plaza&Residence

Podil Plaza&Residence

Історія не повинна стояти на місці, тому архітектурні побудови помічники їй в цьому! Новий багатофункціональний комплекс "Podil Plaza&Residence" - це вдале втілення розкоші та стилю, випереджаючи думку, що Поділ - це історично старий район Києва.

Комплекс бізнес-класу спроектований і будується за критеріями європейської якості життя. Розташовуючись в самому серці Подолу, недалеко від станції метро Контрактова площа, будучи сусідом з багатих будівель, він все ж таки не має собі рівних. У підніжжя комплексу розташована вулиця Глибочицька зі жвавим життям столиці. Всі квартири з незрівнянним оглядовим видом на окраси Подолу та Дніпра, а божественний вид - візитна картка місця. Інфраструктура заплановано буде включати в себе торгово-офісні приміщення, ресторани, супермаркети та винні магазини преміум сегменту, в тому числі брендові бутики та галереї для самої розпещеної публіки.

Також є релакс зони: фітнес клуб зі SPA-зоною, спортивним та дитячим майданчиком. Житлові та комерційні площі займають ідеальне місце за своєю доступністю. А очікування виправдовують найвимогливіших клієнтів. Багаторівневий паркінг, та запланований сучасний затишний парк зі стежками для прогулянок підкреслять і виділять багате місце даного об'єкту. Будівельні роботи активно проходять всі фази, стрімко заповнюючи етапи та встигаючи під обіцяні дати. Будинок складається з чотирьох секцій, де площа 1-кімнатних квартир сягає від 50 м2, 2-кімнатних - від 74 м2, і 3-х кімнатних - від 100 м2. А також є дворівневі квартири та пентхауси з найкращими видовими характеристиками в місті! Панорамний огляд наче по особистому замовленню включає всі  найзначніші київські пам'ятки!

Тут вже видно велику частину Подолу – вид на Дніпро, який потопає в зелені, пишні схили гори Щекавиця, які перегукуються з верхівками заможних особняків, іноді ніби повертаючи в міську площину. Вид з вікна неосяжний! Починаючи від крихітних Валів на Контрактовій, відомого Житнього ринку і аж до Подільсько-Воскресенського мосту та далі в нескінченність. Також біля комплексу "Podil Plaza&Residence" перегукується Андріївський з Воздвиженським схилами. Дух захоплює, адже весь Київ як на долоні!

Цей житловий комплекс безцінний як для особистого, так і бізнес життя в Києві.

Статусність багатоповерхового комплексу "Podil Plaza&Residence" завоювала право бути в сегменті кращих новобудов міста Києва, з помпезним зовнішнім виглядом та архітектурою в історичному місці столиці.

Серед компаній, що пропонують сьогодні варіанти придбання нерухомості в столиці, особливо варто виділити Status Group. Компанія діє на ринку з 2005 року, в портфелі якої введені в експлуатацію такі  комплекси (комфорт, бізнес та преміум-класу), як: "Золотий Лев", "Бізнес-Центр Platinum на Набережній", "Статус Град", "Рівьєра" та "Рівьєра-2", і зона відпочинку "Sky River". А також об'єкти, які на стадії забудови: ЖК "Олімпік Парк", "Podil Plaza&Residence" та "Рівьера-3". Всі ці комплекси зводяться відповідно до діючих стандартів, а терміни будівництва неухильно дотримуються своїх строків.

Більше читайте тут: podil-plaza.com.ua.

Наступна публікація