Покупець майна ПрАТ "Бліц-Інформ" до Укрексімбанку: "Брудна PR-кампанія підриває авторитет державних фінансових інститутів в очах іноземних інвесторів"

Дата публікації
Перегляди
601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Покупець майна ПрАТ "Бліц-Інформ" до Укрексімбанку: "Брудна PR-кампанія підриває авторитет державних фінансових інститутів в очах іноземних інвесторів"

17 березня 2021 року Північний апеляційний господарський суд має розглянути скаргу на рішення Господарського суду м. Києва від 16 грудня 2020 року, яким визнано законним аукціон з продажу активів збанкрутілого ПрАТ "Бліц-Інформ". Однак, на передодні судового засідання у деяких ЗМІ почали з’являтися матеріали, націлені на дискредитацію нового власника майна – ТОВ "Палп Мілл Прінт", що входить до складу австрійсько-німецької групи - Pulp Mill Holding GmbH.

Керівництво поліграфічного підприємства розцінює такі дії, як процесуальний та психологічний тиск на іноземного інвестора, з боку колишнього заставного кредитора банкрута – Укрексімбанку.

"Процесуальних диверсій та фейкового кримінального провадження, яке дивним чином активізується за вказівкою державного банку у "потрібний момент" - виявилося замало. Тепер у хід пішли брудні методи дискредитації лідера поліграфічної галузі України – ТОВ "Палп Мілл Прінт".

У відповідь на перемогу у суді ми отримали брудну PR-кампанію. Це підриває авторитет державних фінансових інститутів в очах іноземних інвесторів", - сказав  Олег Дубровка, співвласник та генеральний директор ТОВ "Палп Мілл Прінт". Він нагадав, що Товариством проводиться власне розслідування, де розглядається декілька версій такої активності з боку Укрексімбанку, а саме:

  • лобіювання фінустановою інтересів конкурентів, які не ризикнули взяти участь в аукціоні;
  • замовлення певних бізнес-груп, які мають намір використати територію підприємства, як майданчик для чергового будівництва житлового комплексу;
  • намагання заробити на ситуації через чисельних посередників, прикриваючись інтересами держави та інші версії.

Генеральний директор також розповів, що, чим ближче до дати судового засідання, тим більше дивних дзвінків з пропозиціями "вирішити якусь проблему з банком" надходить до нього.

"По-перше, у ТОВ  "Палп Мілл Прінт" немає жодних партнерських стосунків, як і немає боргових зобов’язань перед АТ "Укрексімбанк".

По-друге, я ще раз вкотре хочу підкреслити, що наше Товариство – це підприємство з європейськими цінностями, яке працює за кращими світовими стандартами. Ми не граємо у брудні ігри, а відстоюємо свої правові позиції у цивілізований спосіб – у судах.

"Ще раз повторю: Наше Товариство законно придбало майно ПрАТ "Бліц-Інформ" на відкритому публічному аукціоні, що підтверджено судом. Ціну майна на аукціоні формує ринок. ТОВ "Палп Мілл Прінт" придбало вказане майно вільним від будь-яких обтяжень та прав третіх осіб. Наголошую! На аукціоні придбано майно, а не боргові зобов’язання і вживання слово "дисконт" у замовних медіаматеріалах – це ніщо інше, як маніпуляція громадською думкою", - сказав Олег Дубровка.

Компанія ТОВ "Палп Мілл Прінт"  продовжує розвиватись, так протягом картинного 2020 року забезпечила 550 робочих місць та сплатила податків до державного бюджету на суму 54 млн. грн.

Дата публікації
Перегляди
601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація