Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Популярний італійський бренд шпалер Cristiana Masi представив свої нові колекції

Популярний італійський бренд шпалер Cristiana Masi представив свої нові колекції

Представники Cristiana Masi розповіли про особливості настінних покриттів з колекцій 24 Carat і Zero.

Коротко про бренд

Настінні покриття від Cristiana Masi широко відомі по всьому світу, завдяки гармонійному поєднанню елегантності класицизму з художніми інноваціями, що відповідають основним модним тенденціям. Бренд давно став синонімом найвищої італійської якості, в кожному полотні відбивається копітка робота дизайнерів, доповнена професіоналізмом виробника. Купити італійські шпалери Cristiana Masi — значить, відповідати найактуальнішим трендам інтер'єрного дизайну. Представники компанії зазначають, що для бренду вкрай важливо, щоб контроль якості проводився на кожному етапі створення полотна, адже тільки так можна в підсумку отримати бездоганний продукт.

Авторський дизайн, висока якість продукції, кваліфікований і закоханий у свою справу художній колектив — це ті найважливіші елементи, які відображені в колекціях Cristiana Masi, представлених і оцінених в усьому світі.

обои Cristiana Masi_реклама

Колекції Cristiana Masi

Численні колекції бренду важко сплутати з іншими виробниками. Витончена елегантність, властива покриттям Cristiana Masi, в поєднанні з безперервним переосмисленням класичного італійського стилю в сучасному і актуальному ключі, роблять колекції цього бренду незабутніми. У них кожен знайде свій баланс між традицією і інновацією, елегантністю та вишуканістю.

обои Cristiana Masi_реклама

Народження 24 Carat і Zero

У 2019 бренд представив світу 2 гучних колекції. Колекція Zero — історія про екзотику, навіяна далекими африканськими саванами. Основними кольорами для цієї екзотичної казки дизайнери вибрали охру, зелений, синій, червоний і сірий. Творці колекції характеризують її як поєднання лаконічного дизайну і сміливих колірних рішень, а також жартують, що з покриттями з Zero більше немає необхідності виходити на вулицю, щоб насолодитися подорожами в екзотичні місця.

Друга колекція отримала назву 24 Carat і стала втіленням чистоти і коштовності. У цій колекції творцям вдалося висловити енергію, волю, свіжість і пишність. Палітра наповнена блиском і переливами, що дозволило дизайнерам передати в полотнах тепло, рух і силу. В цілому, цю дорогоцінну колекцію можна охарактеризувати трьома словами — вишукана, оригінальна і сучасна. 24 Carat — колекція про стиль, непідвладний часу, безмежну свіжість і всеосяжну красу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції