Популярний італійський бренд шпалер Cristiana Masi представив свої нові колекції

Популярний італійський бренд шпалер Cristiana Masi представив свої нові колекції

Представники Cristiana Masi розповіли про особливості настінних покриттів з колекцій 24 Carat і Zero.

Коротко про бренд

Настінні покриття від Cristiana Masi широко відомі по всьому світу, завдяки гармонійному поєднанню елегантності класицизму з художніми інноваціями, що відповідають основним модним тенденціям. Бренд давно став синонімом найвищої італійської якості, в кожному полотні відбивається копітка робота дизайнерів, доповнена професіоналізмом виробника. Купити італійські шпалери Cristiana Masi — значить, відповідати найактуальнішим трендам інтер'єрного дизайну. Представники компанії зазначають, що для бренду вкрай важливо, щоб контроль якості проводився на кожному етапі створення полотна, адже тільки так можна в підсумку отримати бездоганний продукт.

Авторський дизайн, висока якість продукції, кваліфікований і закоханий у свою справу художній колектив — це ті найважливіші елементи, які відображені в колекціях Cristiana Masi, представлених і оцінених в усьому світі.

Колекції Cristiana Masi

Численні колекції бренду важко сплутати з іншими виробниками. Витончена елегантність, властива покриттям Cristiana Masi, в поєднанні з безперервним переосмисленням класичного італійського стилю в сучасному і актуальному ключі, роблять колекції цього бренду незабутніми. У них кожен знайде свій баланс між традицією і інновацією, елегантністю та вишуканістю.

Народження 24 Carat і Zero

У 2019 бренд представив світу 2 гучних колекції. Колекція Zero — історія про екзотику, навіяна далекими африканськими саванами. Основними кольорами для цієї екзотичної казки дизайнери вибрали охру, зелений, синій, червоний і сірий. Творці колекції характеризують її як поєднання лаконічного дизайну і сміливих колірних рішень, а також жартують, що з покриттями з Zero більше немає необхідності виходити на вулицю, щоб насолодитися подорожами в екзотичні місця.

Друга колекція отримала назву 24 Carat і стала втіленням чистоти і коштовності. У цій колекції творцям вдалося висловити енергію, волю, свіжість і пишність. Палітра наповнена блиском і переливами, що дозволило дизайнерам передати в полотнах тепло, рух і силу. В цілому, цю дорогоцінну колекцію можна охарактеризувати трьома словами — вишукана, оригінальна і сучасна. 24 Carat — колекція про стиль, непідвладний часу, безмежну свіжість і всеосяжну красу.

Наступна публікація