Повернення італійців в Україну

Повернення італійців в Україну

Презентація нових продуктів та власне самого бренду відбулася у кулінарній студії "Картата Потата". 

5 жовтня сталася безперечно знакова подія для ринку побутової техніки України – повернення на ринок одного з найвідоміших виробників техніки для дому та побуту, італійського бренду Ariete.

Презентація нових продуктів та власне самого бренду відбулася у кулінарній студії "Картата Потата". Без перебільшення можна зазначити, що похмурий осінній день буквально вибухнув яскравими кольорами різноманітних зразків корисної техніки від Ariete.

Так, перетворити марудну буденність на різнобарвне та комфортне життя  - основна філософія цього італійського виробника. І дійсно, його продукція спонукає дивитися на звичні речі та процеси під зовсім іншим кутом! "Творчість – це основна складова у нашому виробництві", - заявив Paolo Laratta, директор з маркетингу компанії Ariete. "Кожна річ , кожен виріб повинен бути оригінальним, у ньому має бути вогник, душа, обличчя, адже все що ми робимо, ми робимо для людей, їхнього комфорту та затишку. Ми продукуємо почуття", - зазначив він. Саме через це, до проектування та виробництва продуктів, Ariete залучає найкращих дизайнерів, стилістів, художників по всьому світу! Та навіть більше, компанія, у пошуках оригінальних ідей, співпрацює із талановитими студентами "вишів". Все це виливається у результаті у якісний, концептуальний продукт із притаманним італійцям вишуканим смаком та елегантністю.

Оригінальний дизайн виробів, неймовірна палітра кольорів та увага до найдрібніших деталей покликані надихати користувачів до творчості та експериментування. А ще, ця надзвичайно корисна техніка дійсно додає душі будь-якій оселі та стає її прикрасою.

До уваги запрошених учасників презентації було представлено понад 70 зразків найрізноманітнішої техніки для дому: потужні парові очищувачі, високотехнологічні печі гриль та праски, пилососи, електрочайники, тостери та компактні апарати для приготування попкорну. І звичайно, куди ж без запашної смачної італійської кави, у якій італійці є справжніми знавцями та експертами! Неперевершені кавоварки без проблем приготують філіжанку справжнього італійського еспресо за лічені хвилини.

Але справжньою родзинкою презентації став дизайн лінійок продукції Ariete. Так, серії Vintage  і Party Time просто приголомшили вишуканим виконанням виробів у стилі Ретро. Від кожного продукту серії віє родинним теплом, затишком та добром. Це саме той випадок, коли перевірений часом дизайн поєднується із надсучасними технологіями. Vintage та Party Time запросто переносять у далекі 60-ті роки минулого століття, які запам'яталися яскравими та захоплюючими відкриттями та трендами.

Лише самими спогляданнями презентація не обмежувалася і учасники отримали змогу власноруч протестувати продукцію, також всі бажаючі взяли участь у майстер-класі від шеф-кухаря ресторану "Картата Потата" та отримали чудові призи. До речі, жоден відвідувач презентації не залишився без подарунка і по закінченню всі отримали чудові терки для сиру.

Компанія Ariete входить до складу групи компаній Delonghi і давно вже користується неабиякою популярністю в Європі. Тепер, чудова продукція цього видатного бренду доступна і українським споживачам. "Завдяки Юг-Контракту, який є нашим ексклюзивним партнером в Україні, незабаром наша техніка буде представлена у всіх регіонах країни", - зазначив Paolo Laratta.

Презентація Ariete стала безсумнівно однією з найяскравіших подій цієї осені і вже дуже скоро, її продукція теплими променями завітає до осель українців, несучи тепло, затишок та комфорт.

У роздрібній торгівлі техніка Ariete, у тому числі серії Vintage Party Time, - вже доступна, і незабаром  очікується поповнення асортименту.

Наступна публікація