Практичні поради: кращий шопінг одягу в інтернеті

Практичні поради: кращий шопінг одягу в інтернеті

Дата публікації
Перегляди
304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Практичні поради: кращий шопінг одягу в інтернеті

Одним з магазинів, який відповідає всім описаним вище критеріям, є Par-a-Porter.

Онлайн покупки в інтернеті вже давно стали чимось буденним і звичним навіть для тих, хто кілька років тому і не замислювався над відвідуванням магазинів в інтернеті. Вся справа в тих перевагах, які готові запропонувати сайти з незліченною асортиментом товарів. Однак мало відкрити браузер і почати витрачати гроші на сторінках першого-ліпшого ресурсу - для того щоб онлайн шопінг приніс задоволення, потрібно дотримуватись рекомендацій.

Для прикладу візьмемо ходовий товар - одяг, взуття, італійські сумки і аксесуари. За попередніми розрахунками, сьогодні в нашій країні працюють мінімум кілька десятків онлайн магазинів з подібною продукцією.

Перший крок - пошук магазину, який є не черговим посередником в довгому ланцюгу від виробника до покупця, а офіційним дилером представленої в каталогах продукції. Як правило, пряме співробітництво, наприклад з італійськими фабриками, відбивається на вартості - вона менше, ніж у простих перекупників, а також дає можливість користуватися офіційною гарантією, сервісом, умовами повернення і обміну.

Другий крок - аналіз асортименту. Хороший онлайн магазин в числі перших забезпечує своїм відвідувачам доступ до нових колекцій. Може йтися, як про мейнстрімі, так і ексклюзивних речах іменитих брендів. До слова, сьогодні саме в інтернеті часто можна знайти те, що не продається навіть в столичних бутиках або продається за явно завищеною ціною. Наприклад, італійське взуття або сумки від Mario Bruni, Roberto Cavalli, Nila & Nila і так далі.

Третій крок - пошук акцій, промокодом і привабливих бонусних програм. Багато магазинів зацікавлені в постійному залученні аудиторії. Тому вони проводять щоденні акції, розпродажі, мотивують своїх відвідувачів накопичувальними бонусами. Якщо за допомогою всього цього ви зможете заощадити 50%, а іноді і більше, то чому б цим не скористатися?

Четвертий крок - це пошук оптимальних умови доставки і оплати. Так як взуття, одяг, сумки є відносно складним для вибору товаром, що вимагає примірки, то магазин повинен це враховувати. Хороший магазин не попросить відразу ж розрахуватися за товар, дасть можливість повернути покупку, якщо вона не підійшла, запропонує різні варіанти оплати і доставки по країні.

Одним з магазинів, який відповідає всім описаним вище критеріям, є Par-a-Porter. Його сайт - https://par-a-porter.com/.  Це магазин оригінальної взуття, сумок і аксесуарів з Італії. Крім усього іншого, він пропонує безкоштовну доставку по країні і можливість оплати тільки після примірки.

Дата публікації
Перегляди
304
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація