Приготування домашнього йогурту і як вибрати йогуртницю

Дата публікації
Перегляди
274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Приготування домашнього йогурту і як вибрати йогуртницю

Особливості приготування домашнього йогурту, а також, на що звернути увагу при виборі оптимальної йогуртниці.

Приготування йогурту в йогуртниці

Більшість людей не можуть уявити свій раціон без молочних продуктів. Молоко, кефір, сметана — ці продукти відомі нам з дитинства. Новий молочний продукт — йогурт — на нашому ринку з'явився порівняно нещодавно. Полиці магазинів сьогодні заповнені різноманітними йогуртами. Але всім любителям натуральних продуктів ми рекомендуємо виготовлення домашнього йогурту. А йогуртница допоможе зробити натуральний йогурт у домашніх умовах.

Йогурт має високу поживну цінність, оскільки містить у собі багато важливих мікроелементів: кальцій, калій, фосфор, вітаміни групи В і багато інших. А бактеріальні закваски — пробіотики — завдяки активності корисних живих мікроорганізмів налагоджують процес травлення і підвищують імунітет.

Приготування йогурту вдома дозволяє отримати дійсно якісний і корисний продукт, особливо, якщо використовувати закваски Vivo. Для приготування винайдені і спеціальні пристрої — йогуртниці.

Давайте розглянемо, як приготувати йогурт у йогуртниці: для цього потрібно лише змішати потрібні інгредієнти (основні: молоко і закваски Vivo), розлити суміш у посудину і поставити їх у йогуртницю на певний час.

А як же вибрати хорошу йогуртницю? Запам'ятайте: йогуртниці — це дуже зручні і дуже прості пристрої. Тому ми радимо не шукати модель видатного бренду і не переплачувати за неї зайві гроші, а звернути увагу на сайт zakvaski.com, де Вам буде надана знижка 20% на йогуртницю VivoBox. Цю йогуртницю можна назвати тричі універсальною! Не вірите? Переконайтеся в цьому самі:

Універсальність №1 "Підходить будь-яка тара"

Ви можете готувати йогурт у будь-якому посуді: у власній скляній або пластиковій пляшці, у молочній упаковці TetraPak, у якій купили молоко, або в спеціальній склянці, яка йде в комплекті до йогуртниці (ємність 1 л). Досить додати закваску Vivo, збовтати і поставити у  йогуртницю на 8 годин.

Універсальність №2 "Підходить будь-яке молоко"

Ви можете використовувати ультрапастеризоване або стерилізоване молоко, можете взяти просте пастеризоване молоко, а можете взагалі купити сільське домашнє розливне молоко. Правда, домашнє молоко все ж потрібно прокип'ятити.

Універсальність №3 "Кефір або йогурт"

У Вас є 2 режими на вибір, що приготувати — натуральний кефір або йогурт. У будь-якому випадку йогуртница Vivo Yogobox гарантує підтримку правильної температури заквашування і у підсумку — смачний і корисний результат.

Ви хотіли б переконатися самі у простоті приготування йогурту в домашніх умовах? Тоді зверніться на сайт zakvaski.com, де вас чекає величезний асортимент заквасок для дорослих і дітей, для вагітних і годуючих мам, для тих, хто бажає зміцнити імунітет, налагодити травлення, відновити мікрофлору кишечника і навіть схуднути.

Дата публікації
Перегляди
274
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація