Провайдер Ланет розповів про умови акції Півроку за півціни

Дата публікації
Перегляди
207
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Провайдер Ланет розповів про умови акції Півроку за півціни

У Мережі Ланет діє акція "Півроку за півціни", розрахована на нових і діючих абонентів. Пропозиція буде активною до 30 квітня 2017 року.

Акція "Півроку за півціни" дозволяє заощадити на вартості послуг провайдера Мережа Ланет. Всі, хто підключить або змінить свій поточний пакет на тарифний план "Gold" до 30 квітня поточного року, отримають можливість оплачувати лише 50% його вартості за кожен другий місяць користування послугами протягом року.

Скористатися акційною пропозицією можуть не тільки нові, але і вже підключені абоненти Мережі Ланет. Для нових клієнтів процедура підключення безкоштовна, а існуючим користувачам пропонується пільговий перехід на акційний тариф.

Зробивши вибір на користь Мережі Ланет, клієнти провайдера отримують доступ до високошвидкісного безлімітного інтернету і функціонального кабельного телебачення. Тарифний пакет "Gold" — це доступ до інтернету на швидкості 1000 Мбіт/с і перегляд більше 90 телеканалів у форматі цифрового ТБ.

Серед додаткових переваг компанія пропонує абонентам:

  • карту покриття, що постійно розширюється;
  • регулярне впровадження технічних інновацій;
  • клієнтоорієнтований сервіс.

При підключенні акційного тарифного плану "Gold" в період дії акції сума абонплати складатиме 199 грн/міс. за 1, 3, 5, 7, 9 і 11 місяць і 99 грн/міс. — за 2, 4, 6, 8, 10 і 12 місяць (згідно з офіційними умовами акції, протягом року з моменту підключення тарифного плану). На початку розрахункового періоду кожного другого (парного) місяця користування послугами знижка буде нараховуватися автоматично. Після закінчення терміну дії акційних умов розрахунок абонплати буде виконуватися на загальних умовах відповідно до обраного абонентом пакетом послуг. Залишити заявку на підключення акційної послуги можна на сайті провайдера.

Про компанію:

Український провайдер Мережа Ланет є одним з найбільш великих в столиці, з великою і постійно зростаючою географією мережевого обслуговування. Компанія надає широкий спектр телекомунікаційних послуг. Ключовими напрямками діяльності провайдера є стаціонарний високошвидкісний інтернет і надійне кабельне телебачення. Це єдина в Україні компанія, абоненти якої отримують якісний гігабітний канал доступу до глобальної павутини. У числі супутніх послуг — організація домашніх та офісних мереж, підключення бездротового 

Дата публікації
Перегляди
207
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація