Проєкт таунхаусів "Позітано" став найкращим у 2019 році

Проєкт таунхаусів "Позітано" став найкращим у 2019 році

Ми вирішили взяти інтерв'ю у генерального директора компанії-забудовника і розібратися, що ж такого цікавого запропонував останній ринку нерухомості?

Артем Володимирович, доброго дня! Ви як засновник компанії, поясніть, чому так приваблюють таунхауси покупця?

Доброго дня! На ринок первинної нерухомості або по простому на ринок новобудов в передмісті Києва з 2010 року і до сьогодні, надійшла велика кількість квадратних метрів в багатоквартирних новобудовах, люди накупили дешевих квартир, часом у одного власника дві, а то і три квартири в одному жк.

Це через дешеві стартові ціни на етапі забудови. І ось зараз, коли квартирна ейфорія пройшла, і ринок став більш розсудливий, величезна кількість людей подивилась в бік зблокованих будинків типу таунхаус або дуплекс.

А що? Тут і власна парковка, і власна діляночка землі (не велика, але своя), централізовані комунікації, оплата комунальних платежів за тарифами квартири і нічим не відрізняється, немає не потрібних, часто нічим не підкріплених внесків в ОСББ, тут сам собі господар. При цьому, вартість залишається дуже демократичною. Так ось, ці люди і побігли продавати свої квартири в обмін на такі будиночки.

Чому "Позітано"? А не "Нью-Йорк, наприклад? (Сміється)

У 2013 році, я вперше побував на південному узбережжі Італії, а саме в містечку Positano, він зачарував мене. Це горбисте поселення в скелястій місцевості, на березі Середземного моря, але основне, що ми перейняли з Позітано, це ясно не море і не пагорби (сміється), а барвистість і контрастність. Жителі того містечка, живуть в дво-, максимум в триповерхових будиночках, і кожен з них яскравий і кожен з них індивідуальний. Мені набридла однотонність, тим більше сірість і т.д., я знав, що люди це оцінять - і оцінили.

В Ірпені у вас є конкуренти?

Ні (сміється), звідки їм взятися, якщо нас номінували на кращий проєкт 2019 р.? А насправді, конкуренція є, але наші люди навчилися перебирати і бачити якість і ідею, ось так.

Ви пропонуєте людям розстрочку?

Ми пропонуємо виплату частинами, поки ми будуємо проєкт дуплексів або таунхаусів. Купівля саме на етапі будівництва це вигідно для покупця, тут тобі і ціна цікавіше, і можливість перепланувань, і вище згадана виплата частинами. Ми пропонуємо людям платити за те, що ми вже побудували, ніяких ризиків. Перший внесок 50%, далі ми побудували коробку з покрівлею, наприклад, виплатили ще 40%, закінчили фасади - сплатили залишок.

Артем Володимирович, ви порівняно молоді, вам всього 30 років, я задам вам питання, яке напевно задають багато, але все ж, ви не внук того самого Кучми?

(Сміється). Я вам відповім те, що відповідаю всім: нехай це залишиться нашим маленьким секретом.

Дякую за ваші одкровення Артем Володимирович, бажаємо компанії KD (Kuchma Development) успіхів і що б завжди були покупці!

І вам спасибі!

Наступна публікація