Реставрація ванн методом "Наливна ванна"

Дата публікації
Перегляди
635
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Реставрація ванн методом "Наливна ванна"

Реставрація ванн — кращий спосіб заощадити на покупці нової ванни.

Емалеве покриття чавунної ванни при дбайливій експлуатації, як обіцяють виробники, може прослужити від 10 до 30 років. Але на практиці це не завжди так. Згодом будь-яке покриття темніє, на ньому з'являються відколи й тріщини, які псують зовнішній вигляд.

Реставрація ванн може виправити це становище. Тим більше в тому випадку, якщо загальний ремонт чавунної ванни не потрібен. При необхідності повернути гладкість покриття можна шляхом відновлення емалі ванн.

Сьогодні існує кілька способів досягти бажаного результату. Найпопулярнішим з них є метод, який отримав назву «наливна ванна». Полягає він в емалюванні ванн, при якій використовується рідкий акрил. Цей матеріал, що порівняно недавно з'явився на ринку, став альтернативою епоксидній емалі. На відміну від неї, акрил більш міцний та здатний замаскувати незначні дефекти. З ним ремонт ванн став простим, швидким і доступним.

Варто відзначити, що рідкий акрил підходить для реставрації як чавунних, так і сталевих ванн. Він легко наноситься на поверхню. За необхідності через час виріб можна оновити, «наливши» акрил повторно. При цьому ви можете змінити його колір: фарбування ванни виконується шляхом додавання в акрил відтінку потрібного кольору.

Відновлення ванн проводиться просто у вас вдома. Це зручно, тому що:

  • по-перше, не потрібен демонтаж виробів;
  • по-друге, ви економите гроші на транспортуванні;
  • по-третє, немає необхідності видаляти стару плитку, щоб здійснити реставрацію ванни.

Наші майстри, що працюють у Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі, Львові та Херсоні, швидко й акуратно виконають відновлення чавунної ванни. Вся робота займає кілька годин. За цей час реставратори проводять всі необхідні підготовчі та емальовані роботи.

Наливна ванна

Сам процес реставрації ванни включає кілька етапів.

Перший — підготовчий. Усуваються поверхневі забруднення. Потім в хід ідуть абразиви — видаляється шар старої емалі. Шорстку поверхню знежирюють і знепилюють. Перед покриттям ванни акрилом її потрібно повністю висушити і зняти систему зливу.

Потім готується сам матеріал: основу змішують із затверджувачем, при бажанні замовника додають колір.

Другий етап — безпосереднє нанесення рідкого акрилу. Так і виходить наливна ванна.

Останній етап не передбачає ніяких складних дій. Протягом двох — чотирьох діб поверхня сохне. Після установки зливної системи виробом можна користуватися.

Ціни на реставрацію ванн

Вартість реставрації ванн визначається виходячи з обраного методу і використовуваних видаткових матеріалів. Дізнатися, скільки коштує відреставрувати ванну, ви можете безпосередньо у наших майстрів.

Дата публікації
Перегляди
635
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація