Робота технічного письменника: заробляйте, не виходячи з дому

Дата публікації
Перегляди
394
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Робота технічного письменника: заробляйте, не виходячи з дому

Фото: ТСН.ua

Технічний редактор — досить затребувана робота, судячи з кількості пропозицій на порталі працевлаштування hh.ua.

Але ця посада вимагає певних навичок. Найголовніше — вміння грамотно писати тексти по заданих параметрах.

Особливості роботи копірайтера

З розвитком інформаційної сфери професія журналіста і письменника трансформувалася відповідно до потреб написання текстів для інтернет-простору. Специфіка таких матеріалів в тому, що вони не тільки повинні бути зв'язними, інформативними й логічними, але і сприяти просуванню сайту, збільшенню продажів і відображенню ресурсу в перших рядках видачі пошукових систем. Для цього копірайтер вносить у текст заздалегідь сформульовані ключі, які відповідають найбільш популярним запитам користувачів. Головне завдання при цьому — дотримати технічні вимоги та створити читабельний текст, на який відреагувала б і пошукова машина, і пересічний користувач, який цікавиться товаром, послугою або сервісом.

Можливості працевлаштування копірайтером

Вакансії цій категорії на порталі hh.ua (https://hh.ua/catalog/Informacionnye-tehnologii-Internet-Telekom/Tehnicheskij-pisatel) мають різну назву:

  • копірайтер;
  • Software Solution Engineer (DPM);
  • Contracting Administrator;
  • Technical writer;
  • менеджер з розвитку інформаційних систем;
  • технічний письменник;
  • Creative Analyst for CNET Content Solutions;
  • журналіст;
  • Technical Writer / Blogger;
  • редактор сайту.

Але суть роботи і вимоги до претендентів практично однакові: грамотність, знання мови, креативність, швидкий набір тексту. Якщо у претендента є такі вміння плюс досвід роботи в сфері копірайтингу, то зайняти таку вакансію не складе труднощів.

Оплата праці технічного письменника

Часто робота копірайтера віддалена, що дає можливість додаткового заробітку при наявності працевлаштування або ж основного заробітку, якщо виконувати достатній обсяг замовлень. Оплата залежить від вироблення і рахується за 1000 написаних знаків без пробілів. Суми, пропоновані роботодавцями, починаються від 10 грн за 1000 знаків. Можна знайти вакансії з оплатою в доларах або іншій валюті. Знання іноземної мови підвищує затребуваність копірайтера і в рази збільшує зарплату. Розміщуються написані тексти також на різних ресурсах — технічних сайтах, сторінках інтернет-магазинів, на сайтах підприємств, в соцмережах і блогах. Напрямок обумовлює тематику текстів та особливості їх написання (структура, стиль, використання термінів і т. д.).

Якщо ви творча людина і вмієте писати, то ця робота для вас. А портал hh.ua допоможе реалізувати вміння максимально вигідно.

Дата публікації
Перегляди
394
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація