Розкрито таємницю перемоги українця на чемпіонаті Arnold Amateur Sports 2018

Розкрито таємницю перемоги українця на чемпіонаті Arnold Amateur Sports 2018

У перервах між тренуваннями присутні звернули увагу, що спортсмен дихає через особливий пристрій.

Ця новина облетіла весь світ: 22-річний Олексій Новіков узяв першість на всесвітньо відомому чемпіонаті Арнольда Шварценеггера – Arnold Amateur Sports 2018. Новіков відчував колосальне навантаження: протягом 3-х днів він піднімав понад 300 кг, бігав і виконував вправи на підйоми з вагою. Все це по два рази на день із перервою лише... 5 годин!

Український стронгмен приголомшив усіх суддів – він швидко відновлювався після сильних навантажень. У божевільному ритмі чемпіонату Новіков мав би відчувати постійний дефіцит кисню та нещадний біль у м’язах. Але там, де для відпочинку були потрібні близько 12 годин, Олексію вистачало 4-х. Як же йому вдавалось так швидко поновлювати сили, щоб обійти суперників із двадцяти країн?

Стронгмен розкриває таємниці 

Чемпіон не приховує – секрет перемоги у швидкому відновленні. У перервах між підходами можна бачити, як Олексій дихає через особливий пристрій – Nasal Booster від німецького виробника Whirl. Маленький девайс встановлюється в ніс – розширює носові клапани та збільшує об’єм вдиху. Такий пристрій використовують у своїй практиці отоларингологи, якщо в пацієнтів утруднене носове дихання та спостерігається дефіцит кисню. Водночас назальний бустер чудово підходить і спортсменам, адже їм особливо необхідно контролювати дихання. Саме цей "лікарський секрет" використовує стронгмен удень поміж тренуваннями та коли спить, щоб повноцінно відпочивати.

"Бустер насичує мене киснем, котрий активно надходить в організм і допомагає м’язам швидше оновлюватись", – розповідає Олексій Новіков.

До речі, на сон стронгмену під час чемпіонату відводилось дуже мало часу: замість належних 8 годин ледь вдавалось поспати 3-4 години. А в стані емоційного напруження та стресу виспатись удвічі складніше. Хоча відомо, що саме сон запускає усі відновлювальні процеси в організмі.

"Належне глибоке дихання з Nasal Booster, кисень і сон – ось мої три головні таємниці перемоги на Arnold Amateur Sports 2018", – ділиться Новіков.

Наступного року чемпіонат відчинить двері спортсмену вже в новому статусі – PRO. Олексій Новіков представить Україну на Arnold Classic 2019, де змагатиметься з десяткою найсильніших людей планети. Якщо він виграє – то стане першим українцем, кому це вдалось. Залишається лише сподіватись на його секретні способи відновлення та вболівати за нього наступного року!

Наступна публікація