Розпочато реєстрацію на турнір LVSdesign 2017

Дата публікації
Перегляди
199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Розпочато реєстрацію на турнір LVSdesign 2017

Розпочалася реєстрація учасників на LVSdesign 2017 Junior – єдине в Україні змагання Visual-артистів та дизайнерів сценічного світла, що роблять перші кроки на підступах до вершини майстерності.

Щорічний турнір проводиться вже втретє і є чудовою можливістю для кожного продемонструвати власне творче мислення та хист до роботи на пультовому обладнанні. 

Бурхливий розвиток візуальної масової культури, складовою якої є шоу-бізнес, та нові горизонти в мультимедійному просторі формують стійкий запит на спеціалістів у сфері lighting-дизайну та відео. Тому не дивно, що перший турнір LVSdesign, що відбувся у 2015 році, викликав неабияке зацікавлення як професійної спільноти, так і початківців. Фінали змагань 2015 та 2016 року проходили в Мистецькому Арсеналі, і зібрали чимало охочих насолодитися яскравим шоу в якості глядачів. 

Цього року анонсовано також зміни, спрямовані на вдосконалення формату турніру та на підняття його привабливості в очах конкурсантів. Проаналізувавши закордонний та власний досвід організації змагань серед лайтінг-дизайнерів, було вирішено розділити турнір за фаховим рівнем учасників на Junior та Pro – перший задля розкриття талантів початківців, а другий – як змагання професіоналів.  На думку організаторів, це дозволить вирівняти очікування всіх учасників стосовно їх участі та сприятиме кращому залученню талановитої молоді. Втім, наразі оголошено реєстрацію на Junior-змагання, щодо Pro-турніру, то його у найближчих планах на цей рік немає.

Крім того,  турнір 2017 року відбудеться на базі власної студії, яка відкрила свої двері творчим та талановитим нещодавно. Йдеться про LVSdesign Studio – унікальний для Києва майданчик, ресурси якого дозволяють втілити найскладніші схеми лайтингу та відео, а акустична обробка приміщення студії дозволяє отримати якісне концертне звучання під час музичних репетицій.

Також цього року умови щодо підготовки конкурсних робіт стали зручнішими для учасників, які матимуть більше часу для роботи на пультах у студії. З одного боку, це дасть можливість ретельніше підготувати виступ конкурсанту, а, з іншого, дозволить вдосконалити деякі навички задля створення якіснішого світлового шоу.

Натхненні успіхом перших двох турнірів, організатори обіцяють ще більше драйву та запалу. Традиційним залишить високий рівень організації заходу, незмінно блискучий склад журі та гідний призовий фонд. Реєстрація триватиме до середини листопаду, після чого будуть відібрані фіналісти та оголошено дату фінального шоу турніру.

Додаткова інформація про правила та умови турніру – http://lvsdesign.com.ua/tournament2017/.

Дата публікації
Перегляди
199
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація