Розсувна драбина — зручна та компактна

Розсувна драбина — зручна та компактна

Всі власники приватних будинків знають, що без розсувної драбини в господарстві не обійтися.

Ремонт, монтаж, відновлення стін — все це неможливо без робіт на висоті, а розсувна конструкція дозволяє проводити їх з достатнім рівнем безпеки і комфорту.

Розсувна драбина в pioner.ua — це величезний вибір, низькі ціни і хороші умови доставки. Ви можете бути впевнені в тому, що представлений в інтернет-магазині товар відповідає всім будівельним стандартам, вимогам якості та безпеки. На сайті ви знайдете оптимальну для ваших цілей модель.

Вибираємо розсувну драбину

Головні параметри вибору:

·      висота;

·      матеріал;

·      допустима вага;

·      регулювання висоти;

·      кількість секцій.

Надмірна економія в цьому питанні недопустима. Зрозуміло, можна сколотити приставні сходи з підручних матеріалів. Але надійність такої конструкції і її робоча вага будуть викликати обґрунтовані сумніви. Та й сконструювати самостійно розсувний механізм зможе далеко не кожен.

Вибираючи висоту конструкції, варто відштовхуватися від найбільш високого об'єкта, де ви плануєте проводити роботи. Врахуйте, що паспортна висота сходів буде на пару метрів нижча від фізичної через кут нахилу, тому важливо взяти конструкцію з урахуванням цього допуску.

Обов'язкова наявність системи безпеки, адже висотні роботи досить травмонебезпечні. Обов'язкова умова безпечної роботи — протиковзаючі «черевики» на стійках. Вони дозволять надійно зафіксувати драбину, вона не буде хитатися під вашою вагою, а ви будете працювати без страху впасти. Також величезним плюсом є протиковзаючі рифлення на самих сходинках.

Якщо ви плануєте працювати з дротами під напругою, обов'язково уточніть, який саме матеріал варто використовувати в цьому випадку. Найчастіше оптимальним буде хімічно стійкий склопластик або легкосплавні поперечини та діелектричні стійки. Для таких небезпечних робіт необхідна наявність відповідної сертифікації на конструкцію.

Щоб не пошкодити настінне покриття, зверніть увагу на матеріал пристінних роликів: він не повинен дряпати стіни або залишати на них сліди. У якісних конструкціях використовуються особливо безпечні матеріали.

Оптимальне регулювання висоти не повинно перевищувати крок в одну перекладину.

Тросове регулювання висоти дозволяє працювати на самоті, самостійно регулюючи висоту сходів без зайвих зусиль. Тепер не потрібно залучати до ремонтних робіт помічника, можна впоратися власними силами. А наявність автоматичних замків дозволить надійно зафіксувати сходи в обраному положенні.

Деякі конструкції передбачають використання секцій окремо як самостійних сходів, що також дуже зручно. Про наявність таких функцій необхідно уточнювати у продавців. Сертифіковані сходи мають ресурс міцності, що досягає 10 років навіть при активному їх використанні.

Наступна публікація