Сепараторний пилосос

Дата публікації
Перегляди
753
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Сепараторний пилосос

Сепараторний пилосос - це інноваційне обладнання для проведення швидкого та якісного прибирання приміщення з використанням аквафільтра. 

Клінінг - це не основне завдання, яке вирішує сепараторний пилосос. Окрім видалення пилу та сміття здійснюється також дезінфекція та іонізація повітря, що дуже необхідно для створення здорового мікроклімату. А впоратися з цим якомога краще, зможе зразок німецького виробництва - сепараторний пилосос Про-Аква.  

Пилососи Pro-Aqua: особливості та переваги 

Пилосос Про-Аква - одна з найзатребуваніших моделей сепараторних пилососів серад представлених на сучасному ринку безфільтрового обладнання для прибирання. Можна без перебільшення сказати, що саме він претендує нині на світове лідерство в цій галузі. Німецька якість, бездоганний зовнішній вигляд, ергономічність та абсолютна безпека роботи - основні причини успіху. Саме завдяки їм цей сепараторний пилосос став популярним.  

Принцип роботи 

Пилосос сепараторного типу Pro-Aqua являє собою пиловсмоктуючий аппарат, в роботі якого використовується принцип відокремелення повітря від пилу в процессі його проходження через центрнифугу. Швидкість обертання самої центрифуги (сепаратора) перевищує 26 тисяч обертів на хвилину, що створює всередині резервуару з водою високий тиск і примушує весь пил, навіть найменшого калібру, змішатися із водою і лишитися всередині пилососа. Очищене повітря, в свою чергу, виходить на зовні. Для роботи пилооса не потрібні жодні витратні матеріали. Всередині немає фільтрів, розчинів, піногасників тощо. 

Догляд 

За сепараторним пилососом Pro-Aqua дуже  просто доглядати: після прибирання необхідно вимкнути пилосос, витягти колбу, а потім  вилити з неї брудну воду. Не знадобиться чистити мішки із пилом, фільтри тощо. 

Функції 

Є кілька додаткових функцій, що роблять придбання сепараторного пилососа вигідним. Не варто думати, що пристрій може лише очищувати повітря і поверхні від пилу, пилосос з аквафільтром сепараторного типу може виконувати і додаткові функціі, серед яких: 

1. Вибивання - відбувається внутрішнє глибинне очищення килимів та килимових покриттів від пилових кліщів. Це можливо завдяки унікальній та функціональній електричній щітці з надійно закритими всередині телескопічної трубки контактами;

2. Зволоження повіттря - звичайний пилосос під час роботи випускає у приміщення сухе та гаряче повітря. Пилосос з аквафільтром сепараторного типу навпаки збагачає повітря мікрпоскопичними часточками води, що створює відчуття свіжості та долаткового зволоження;

3. Полірування паркету - проводится спеціальною щіткою, вал якої оснащено справжнім войлоком. Подібна конструкція дозволяє одночасно збирати пил і полірувати поверхню паркета чи ламіната.

Переваги 

Пилосос сепараторного типу Про-Аква придбати вигідно завдяки наступним перевагам: 

- універсальність та багатофункціональність - є безліч режимів роботи, що стануть у нагоді для прибирання різноманітних поверхонь;

- невеликий рівень шумового навантаження в процесі прибирання, а отже ви під час клінінгу менше заважатимете оточючим;

- привабливий дизайн;

- відсутність обов'язкового сервісного обслуговування;

- довговічність - гарантія на пилосос Pro-Aqua 10 років, а орієнтовний термін роботи ще більший;

- дуже проста експлуатація, дуже проста і повністю безпечна, причому як для людей, так  і поверхонь;

- в комплекті є щітки, що відрізняються особливою ергономікою та ефективністю в процесі прибирання. 

Думка покупців 

Про сепараторні пилососи, а особливо про Pro-Aqua, відгуки здебільшого позитивні: покупці високо оцінили якість прибирання, а також простоту і надійність механізму пристрою. При цьому вартість сепараторних пилососів повністю відповідає обсягу і якості доступних із нім прибиральних робіт, а отже воно того варте.

Дата публікації
Перегляди
753
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація