Сервіс "Жовта кнопка" взяв участь в соціальному PR-проекті

Сервіс "Жовта кнопка" взяв участь в соціальному PR-проекті

Сервіс екстреної допомоги водіям "Жовта кнопка" приєднався до створення скульптури тиранозавра з деталей автомобілів, що потрапили в ДТП. Незвичайний експонат демонструється в київському SkyMall.

За задумом творців тиранозавр, виготовлений з деталей "мертвих" автомобілів — це художній символ, який покликаний зайвий раз нагадати водіям про те, наскільки просто створити на дорозі небезпечну ситуацію, яка може призвести до аварії. Образ тиранозавра повинен нагадувати автомобілістам про небезпеку на дорозі, яка може підстерігати щодня.

Важливе значення для безпеки дорожнього руху грає технічний стан автомобіля і готовність водія до будь-яких ситуацій. Розвиток технологій диктує свої вимоги, тому і в автомобільній сфері з'явилися різні рішення, які допомагають водіям в найскладніших ситуаціях.

Одним з продуктів, створених на допомогу автолюбителям, став сервіс "Жовта кнопка".

Про сервіс

Додаток "Жовта кнопка" від British Auto Club дозволяє українським водіям отримати екстрену допомогу незалежно від того, де опинився автомобіль і в яку ситуацію потрапив. Всього в один клік можна повідомити оператору сервісу про проблеми, що з´явились.

Користувачі додатку використовують його в різних ситуаціях: коли закінчилося паливо, а до найближчої АЗС ще далеко, коли сів акумулятор, потрібно замінити або відремонтувати колесо або коли потрібен евакуатор.

British Auto Club пропонує своїм клієнтам кілька цікавих і корисних опцій:

·      Екстрена допомога 24/7. Термінова технічна допомога, дозаправка, зарядка акумулятора, ремонт або заміна пробитого колеса, т. ін. З оплатою послуг по факту або за допомогою одного з пакетів від 347 грн.

·      Для членів British Auto Club передбачені оплата послуг за фактом необхідності і два користувальницьких пакета, які відрізняються переліком пільг і привілеїв: "Базовий" і "Безліміт".

·      Автострахування. Пільгові умови при оформленні різних пакетів: ОСАГО, "АнтіДТП", "Клубне Каско".

·      Дорожній адвокат. Виклик на місце події професійного юриста для вирішення спірних ситуацій з опонентами — учасниками ДТП.

Також користувачі клубу отримують масу інших пільг при купівлі запчастин, в спортклубах, ресторанах, СТО та автомийках — партнерах сервісу.

Детально про те, як працює "Жовта кнопка", можна дізнатися на сайті britishautoclub.com.ua.

Наступна публікація