Симетрія Плюс - приклад інноваційного підходу у веденні бухгалтерії! Реклама

Симетрія Плюс - приклад інноваційного підходу у веденні бухгалтерії!

Аутсорсингові послуги для українського бізнесу вже давно займають стійку позицію на ринку. А бухгалтерський аутсорсинг особливо став популярним за останній рік!

Симетрія Плюс – сміливо кажучи, "перевернула" поняття про стандартний бухгалтерський облік! І отримала заслужену перемогу у номінації "Вибір Країни – 2020"!

Компанія була заснована у вересні 2014 року. Генеральний Директор Дмитро Бушулян – у минулому фінансовий директор, який допоміг вийти із кризи багатьом підприємствам. Місія компанії – це створення якісного та зручного сервісу віддаленого ведення бухгалтерії, як більш вигідної альтернативи штатному працівнику. Щоденна праця нашої команди змогла виправдати довіру Клієнтів, ми  відкрили регіональні представництва у Києві, Харкові та Львові. Підтверджуючи таким чином орієнтацію на Клієнтів по всій Україні.

Сьогодні компанія Симетрія виходить у топові позиції на ринку бухгалтерських послуг! За результатами незалежного маркетингового дослідження в 2019 році ми увійшли в ТОП-5 найбільших аутсорсингових компаній України, і з кожним роком підсилюємо команду професійними фахівцями та сучасними технологіями. Принципи діяльності компанії забезпечують створення цінностей, які виправдовують очікування наших Клієнтів, роблячи значний внесок у їх розвиток.

Команда Симетрії Плюс має великий професійний досвід ведення бухгалтерського обліку в усіх галузях: торгівля, виробництво, аптеки, будівництво, фермерські господарства, послуги та багато іншого! Ми розробили власний підхід в обслуговуванні Клієнтів на аутсорсингу. Використовуючи сучасні технології та CRM-систему, Компанія змогла збільшити продуктивність та мінімізувати помилки в процесі ведення бухгалтерії, у порівнянні зі штатними працівниками. Сьогодні аутсорсинг бухгалтерських послуг у Симетрії Плюс – це гарантія від штрафів, заощадження коштів на штатний персонал, контроль усіх операцій та максимально зручна комунікація.

Компанія вдосконалила бізнес-процеси, розділивши бухгалтерію на окремі поопераційні ділянки. Це максимально поліпшило якість, скоротило помилки і витрати часу!

Ми працюємо на результат і не боїмося складних завдань, оскільки маємо достатньо досвіду для їх вирішення. Найбільшим досягнення для нас є успіх та розвиток Клієнтів, і звичайно позитивні відгуки про нашу компанію.

Сьогодні у нас на сервісному обслуговуванні понад 140 Клієнтів із різних областей. Ми знаємо, наскільки складно знайти кваліфікованого фахівця, наприклад, у сільській місцевості, і Симетрія Плюс налагодила процес обслуговування таким чином, щоб комунікація із Клієнтом здійснювалась не тільки за допомогою онлайн-сервісів і телефонії, а й завдяки особистим зустрічам з менеджерами клієнт-сервісу.

Ми щиро вдячні кожному Клієнту за довіру та визнання! А також запрошуємо підприємців скористатися широким комплексом наших  послуг та переконатися у зручному та якісному веденні бухгалтерії в компанії Симетрія Плюс!

Наступна публікація