Скільки коштує нерухомість у "перлині моря"?

Скільки коштує нерухомість у "перлині моря"?

Фото: ТСН.ua

Мрієте про життя на морі? Портал нерухомості Krysha.ua пропонує ознайомитися з вибором квартир у перлині Чорного моря — Одесі.

Спокусливі варіанти житла порадують цінами, індивідуальним плануванням та іншими перевагами морського курорту.

Морський бриз і розслаблений темп життя цілий рік? Це не фантастика, а реальна буденність одеситів. Якщо ви бажаєте поповнити їх ряди, каталог порталу нерухомості Krysha.ua допоможе вибрати і купити квартири в Одесі на будь-який смак.

Трохи про структуру міста

За допомогою сервісу реально підібрати мегабюджетні і VIP-варіанти для людей, охочих зробити вигідні інвестиції. Пропонуємо огляд районів міста:

  • Київський. Виріс у 1962 році. Переваги: розвинена інфраструктура, близькість до набережних та курортних зон. Пропозиції на двокімнатні апартаменти стартують від 35 тис. доларів.
  • Таїрова отримав статус найбільш сімейного і затишного. Хоча в центр доведеться їхати 40 хвилин, але у цьому районі ви без проблем знайдете приватні пекарні, пральні, хімчистки, державні та приватні садки. Кінотеатри, клуби, атракціони, дитячі центри урізноманітнюють дозвілля. Трикімнатне житло пропонують за цінами від 45 тис. доларів.
  • Великий Фонтан. Найпрестижніший і "мажорний" варіант. Близькість до моря, спокусливі варіанти з авторським дизайном і колосальною квадратурою змусять розщедритися. Вартість квартир стартує від 100 тис. доларів.
  • Малиновський — молодий і зелений. Буквально потопає в садах і парках. Однокімнатну квартиру тут пропонують за ціною від 29 тис. доларів.
  • Молдаванка — найлегендарніша і колоритна. Головний мінус — мало новобудов. Однокімнатну квартиру на Молдаванці пропонують за ціною від 14 тис. доларів. Тільки врахуйте, що доведеться міняти комунікації і приводити в порядок фасад.
  • Приморський і Центр гармонійно поєднують класичні споруди після реконструкції і сучасне житло. Трикімнатні апартаменти в центрі коштують від 100 тис. дол;
  • Суворовський і Пересип — цілком "спальні", але розбудовують інфраструктуру, порадують різноманіттям пропозицій. Типові багатоповерхівки зі звичними дворами і мало морського колориту. Зате двокімнатну квартиру продають за цінами від 17 тис. доларів.

Фото: ТСН.ua

Ринок курортної нерухомості: якої чекати біля моря погоди?

Чому варто переїхати до Одеси? Та хоча б через м'який морський клімат. Якщо взимку і пізньої осені ви не купаєтесь, то свіже йодоване повітря радує повсякчас, не зважаючи на сезони. Місто ідеально підійде для розслаблення на пенсії. Але й молодим та активним знайдеться робота в ІТ-галузі та сфері логістики. Саме тут в Одесі дефіцит кадрів і одні з найвищих заробітків.

Підвищення мінімальної зарплати, стабілізація вітчизняного курсу не передбачає падіння цін на ринку нерухомості. Забудовники радують різноманітністю варіантів, а експерти пропонують коливання в рамках 2-3%. Тому радимо домашні вкладення витратити на квартиру. Незалежно від ситуації в країні апартаменти біля моря — надійна інвестиція. Тим більше, що тут реально вибрати будинок з історією або новобудову.

Наступна публікація