Співачка Оля Ракіцька до «Дня Захисту дітей» підняла важливу соціальну тему «про емоційну безпеку дітей вдома»

Дата публікації
Перегляди
907
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
Співачка Оля Ракіцька до «Дня Захисту дітей» підняла важливу соціальну тему «про емоційну безпеку дітей вдома»

Оля Ракіцька відома хітами «Мой Город», «Солнце», після творчої перерви випустила першу пісню «Мир у родині».

Нещодавно Оля повернулась до Києва з двома маленькими дітками. На початку війни, як і більшість мам, артистка поїхала з Києва і дуже довго вагалась, коли повертатися додому, адже уберегти дітей від війни - найважливіша задача для кожної мами.

Страшно те, що сім’я Олі вже вдруге втікає від війни. Вперше сім’я переїхала до Києва в 2014 році з Донецька і через 8 років вони знову повинні були залишити рідний дім.

Але окрім фізичної безпеки, є ще й емоційна безпека в родині.

Оля не хизується власним прикладом, вона просто хоче зосередити увагу батьків, що в складні часи не варто забувати про емоційні відносини в сім’ї. Тепло та любов дуже потрібні діткам.

Дуже часто для дітей не так страшна війна в країні, як війна вдома між батьками.

Куришев Павло – відео

Пісня «Мир у родині» була написана самою Олею спонтанно. Співачка говорить, що в пісні багато власного дитячого досвіду.

Оля ніби оголила власну душу і наврядче б раніше осмілилась з‘явитися в медійному просторі з такою важкою темою, якби не війна і велике бажання достукатись до батьків.

Рівно за тиждень, до Дня захисту дітей, артистка відзняла зворушливе відео з талановитими дітками з УКРАЇНСЬКОЇ КІНОШКОЛИ при партнерстві Національної Гарячої лінії для дітей та молоді, роботу якої забезпечує ГО «Ла Страда - Україна». 

У відео приймали участь талановиті малі актори з Української Киношколи (UFS).

Пісня «Мир у родині» - це відверте зізнання співачки про дитинство і те, як важливо оберігати дітей.

«Ми всі допомагаємо, хто як може.

Допомогаємо військовим, щоб вони захищали нашу країну від нападу, допомагаємо постраждалим від війни, але в такі моменти, інколи, ми забуваємо про найголовніше…

Про те, що мир починається зі своєї родини.

І, на жаль, проблеми дітей та підлітків, які схильні до самогубств та депресій, пов’язаних із зловживанням в сім‘ях, нікуди не зникають, а навпаки, під час війни, тільки посилюються.

І я не хочу мовчати про це, тому що сама пережила це в дитинстві. Немає нічого сильнішого за цей дитячий біль.

Пісня настільки особиста, що мені до останньої миті було страшно демонструвати її публічно», - розповіла Оля Ракіцька про нову пісню та свій творчий період.

Наступна публікація