Статус Груп: комфорт для життя і висока прибутковість нерухомості

Статус Груп: комфорт для життя і висока прибутковість нерухомості

Сучасна концепція житла і приміщень для бізнесу, досконалість зовнішньої і внутрішньої форми, розвинена інфраструктура - все це дозволяє об'єктам девелоперської компанії "Статус Груп" бути на голову вище конкурентів.

У портфелі компанії, яка присутня на ринку з 2005 року, клубний комплекс "Sky river", бізнес-центр "Platinum", ЖК "Status Grad", затишний ЖК "Рів'єра", ЖК "Золотий лев". В активній фазі будівництва багатофункціональний ЖК "Olympic Park" і розкішний ЖК "Podil Plaza & Residence". Кожен з об'єктів привабливий як для інвесторів комерційної нерухомості, так і для тих, хто хоче вкласти заощадження в житло.

У сучасному світі люди цінують свій час і комфорт - саме цей принцип основний для "Статус Груп". Всі об'єкти компанії будуються недалеко від метро і до них просто дістатися фактично з будь-якої точки Києва. Так, ЖК "Рів'єра" знаходиться всього лише в 100 метрах від метро "Славутич", ЖК "Olympic Park" - 200 метрів від метро "Бориспільська", а ЖК "Podil Plaza & Residence" розташований неподалік від метро "Контрактова площа".

Школи, дитячі садки, різні види послуг - все в пішої доступності. Крім цього, кожен об'єкт відрізняється різноманітністю місць для дозвілля. Власна набережна і фонтан, величезний стадіон, безліч дитячих і спортивних майданчиків, бігові доріжки з видом на історичний Поділ - кожен покупець сам вирішує, який вид дозвілля йому ближче.

Девелопер "Статус Груп" зводить будинки комфорт і бізнес-класу зі збалансованою квартирографією, де враховуються потреби різних груп мешканців. Комерційна нерухомість компанії - це відмінний актив і можливість отримати високу прибутковість.

На сьогоднішній день прибутковість інвестицій в житло становить до 10%, а в комерційні приміщення - до 15%. Нерухомість зростає в ціні, і в разі необхідності її можна реалізувати або отримати під неї кредит для розвитку основного бізнесу. Інвестори при покупці комерційних приміщень звертають увагу на локацію, електричні потужності, парковку, соціальний контингент мешканців, рівень об'єкта - все це відповідає самим вимогливим критеріям.

Комерційна нерухомість від компанії "Статус Груп" забезпечує величезний вхідний потік клієнтів і має в своєму розпорядженні приміщення під різні види бізнесу: від офісів до магазинів, салонів краси, спа або медичних центрів.

Познайомитися з об'єктами компанії можна практично в будь-який час 7 днів на тиждень. "Статус Груп" поважає час потенційних клієнтів і не створює перешкод для знайомства, без перебільшення, з кращою нерухомістю Києва.

Наступна публікація