Статус Груп: новини про хід будівництва на об'єктах

Статус Груп: новини про хід будівництва на об'єктах

Статус груп - лідер будівельного ринку України активно будує багатофункціональний житловий комплекс "Olympic Park" на пр. М.Бажана, житловий комплекс "Podil Plaza & Residence" на Подолі й житловий комплекс "Рів'єра-3" на Осокорках.

Професіоналізм і любов до своєї справи — це те, що дозволяє девелоперській компанії Статус груп втілювати самі амбітні проєкти.

Щотижня на сайтах житлових комплексів в розділі "Хід будівництва" з інвесторами діляться актуальними фотографіями і новинами про стан будівництва на об'єктах.

Вводиться в експлуатацію третя секція ЖК "Podil Plaza & Residence". Усередині закінчені оздоблювальні роботи: шикарний антураж з мармуру і керамограніту, аристократичні колони зовні підкреслюють статусність нового комплексу. У четвертій секції влаштовуються ліфти, а в другій — закінчують встановлювати вікна, щоб потім відразу приступити до фасадних робіт і прокладання комунікацій. Ведуться будівельні роботи в першій секції.

ЖК "Olympic Park": незабаром здача будівельних робіт в першій секції житлового комплексу. Ведуться роботи чистової обробки в місцях загального користування, встановлені ліфти, поквартирні вхідні двері. У другій секції зводиться монолітно-каркасна конструкція і ведеться кладка зовнішніх і внутрішніх стін.

До завершення будівельних робіт підходить і торгово-офісний комплекс першої черги будівництва. Це далеко не повний перелік новин, оскільки будівництво йде швидкими темпами щодня, а всю інформацію можна відстежити на сайті житлового комплексу Олімпік парк.

У затишному ЖК "Рів'єра" вже здані та заселені дві черги будівництва, розпочато роботи по третьої черги будівництва ЖК "Рів'єра-3". Цей унікальний проєкт з комерційною нерухомістю значно поліпшить благоустрій мікрорайону "Осокорки", дасть людям нові місця роботи, а мешканці отримають аптеки, магазини, медичні центри, кафе, фітнес-студії поруч з будинком. Але найголовніше, що незабаром тут з'явиться триповерхова початкова школа! Квартири в новому будинку порадують неймовірним краєвидами на впорядковану набережну.

Рівень довіри до компанії Статус груп великий — за роки успішної діяльності компанія виправдала довіру інвесторів. Купуючи нерухомість від лідера будівельного ринку, можна бути впевненим в якості, надійності й комфорті свого житла. Всі об'єкти компанії мають у своєму розпорядженні власну розвинену інфраструктуру і побудовані з урахуванням потреб жителів, а також розташовані в пішій доступності від метро.

Наступна публікація