Статус Груп спонсор проведення Міжнародного боксерського матчу серед юнаків

Дата публікації
Перегляди
15
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Статус Груп спонсор проведення Міжнародного боксерського матчу серед юнаків

У київській гімназії "Логос" 20 квітня 2019 року, за сприяння девелоперської компанії Статус Груп, головою наглядової Ради якої є Стріхарський А.П., відбулася Міжнародна матчева зустріч з боксу між збірною України та Словаччини.

Співорганізатором заходу також був спортивний клуб "Добро". Поєдинок пройшов у дружній атмосфері, складався з 8-ми поєдинків серед юнаків, юніорів та чоловіків, які отримали призи, подарунки та моральну підтримку. Бій був довжиною в 3 раунди по 3 хвилини.

Стріхарський Андрій Петрович неодноразово надавав благодійну підтримку дітям-сиротам, воїнам антитерористичної операції, активно брав участь у проведенні різноманітних турнірів серед молоді. Він фокусується на перемозі кожного молодого учасника, що представляє наше покоління. Будучи успішним забудовником і чесно ведучи свій бізнес, він вселяє в серця сімей відчуття сталості і впевненості в майбутньому.

Стріхарський А.П. вважає, що підтримка таких проектів, як футбольні, бойові і творчі заходи цілком розвивають особистість, проносячи через серце кожної дитини здоровий дух суперництва. Девіз компанії Статус Груп: "Чесна конкуренція в будь-якій сфері змолоду загартовує і дає шанс кожному на місця слави".

Головним каталізатором в підготовці для хлопців були щоденні кроси, старанні тренування з повною самовіддачею, і віра в себе.

Вагова категорія даних чемпіонів Європи та світу в турнірі була від 41,5 до 65 кг. Їх неупереджено оцінювали судді національної та міжнародної категорії. Що цікаво, командний дух українського спортсмена безпрограшно акумулює в ньому всі сили і дає потужний поштовх для подальших перемог!

Дата публікації
Перегляди
15
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація