Страхова компанія Оранта – довіртеся професіоналам

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Страхова компанія Оранта – довіртеся професіоналам

Компанія Оранта більше 97 років на ринку і займає лідерські позиції в рейтингу компаній, що надають послуги зі страхування, що підтверджено даними МТСБУ.

За підсумками 9 місяців компанія займає лідерські позиції з автомобільного страхування у розрізі кількості проданих полісів ОСЦПВ, швидкості та суми виплат при настанні страхового випадку. Компанія має велику представницьку мережу, її відділення знаходяться не тільки в кожному великому місті країни, але і в найвіддаленіших регіонах, тому її послуги доступні населенню.

Послуги компанії

Сьогодні страхова компанія Оранта надає послуги з 33 видів ліцензій, найбільш актуальні для фізичних осіб:

·      поліси для автовласників — ОСЦПВ, Зелена карта і КАСКО;

·      страхування життя від нещасного випадку;

·      страховки для турпоїздок;

·      страхування нерухомого майна.

Оформивши поліс КАСКО або ОСЦПВ, клієнти «Оранти» автоматично підключаються до безкоштовної програми післяпродажного сервісу — технічного асcістансу — і можуть розраховувати на послуги з буксирування та евакуації, запуск двигуна, заміну пошкодженого колеса, цілодобову підтримку на дорозі, в тому числі виклик комісара, поліції, швидкої допомоги, навігаційні послуги в незнайомому місці.

Страхування від нещасного випадку дозволяє убезпечити життя своїх близьких і своє власне від непередбачених ситуацій. Залежно від пакета послуг, страхове забезпечення від нещасного випадку становить від 50 до 100 тисяч гривень. У сім'ях, де є діти, можна скористатися страхуванням дитини як на весь період дії договору, так і на період, коли вона знаходиться в школі або відправляється в туристичну поїздку або екскурсію.

Страховка для туристів є не тільки обов'язковим документом для в'їзду в деякі країни, але і дозволяє отримати повний захист при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Вона захищає від додаткових фінансових витрат, а сума страхового покриття залежить від країни перебування і становить від 30 до 50 тис. євро. Залежно від мети поїздки, виду відпочинку і тривалості, можна вибрати найбільш оптимальний пакет.

Страхування нерухомості дозволить покрити витрати, пов'язані зі збитком, нанесеним при:

·      пожежі;

·      вибуху;

·      стихійному лихові;

·      діях третіх осіб.

Страхуванню підлягають не тільки будинок і квартира, але і внутрішня обробка, земельна ділянка, господарські будівлі. Страхова сума залежить від обраного пакета і ризиків, терміну дії договору.

Будь-який поліс страхування можна оформити не виходячи з дому, на сайті компанії. Сьогодні багато полісів дійсні в електронній версії. Так, електронний поліс ОСЦПВ і поліс туристичного страхування може бути в електронному вигляді, що є достатнім для пересування по країні і поїздки за кордон.

Оформляючи онлайн інші поліси, ви отримаєте підтвердження на адресу електронної пошти, оригінальний пакет документів буде направлено на вказану вами адресу кур'єрською службою.

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація