Toshiba Medical допомагає "Королівському клубу" підкорювати світові футбольні вершини

Toshiba Medical допомагає "Королівському клубу" підкорювати світові футбольні вершини

У 2017 році мадридський "Реал" підкорив Європу у тому числі завдяки японським медичним інноваціям.

Спершу "Королівський клуб" повернув собі титул найсильнішої команди Іспанії – це вже рекордне 33 чемпіонство мадридського клубу на батьківщині.

3 червня на команду чекав іще один тріумф. У фіналі Ліги чемпіонів "Реал" обіграв туринський "Ювентус" з рахунком 4:1, ставши першим клубом в історії Ліги, котрий двічі поспіль переміг у турнірі.

На питання, як вдалося так рівно пройти весь турнірний шлях, головний тренер клубу Зінадін Зідан. Сказав: "У нас одна велика родина, ми всі працюємо, як єдине ціле. Ось вам і запорука успіху".

Так у чому ж секрет? Для успіху потрібні не лише фантастичні тренерські здібності Зідана, прекрасна гра лідера команди португальця Кріштіано Роналду, командний дух і любов вболівальників, але і надсучасна медична підтримка. Адже часті травми гравців – одна з головних причин поразок усіх футбольних команд.

У 2016 році "Реал" підписав чотирирічний контракт з компанією Toshiba Medical, партнерство з якою стало секретною зброєю "Королівського клубу" і допомогло команді знов повернутися на вершину світового футболу.

Які ще вершини підкорять разом "Реал" і його офіційний медичний партнер ми можемо лише здогадуватись. Але вже зараз у Мадриді всі впевнені, що до 2020 року (дата закінчення контракту "Реалу" і Toshiba Medical) на "Королівський клуб" чекають не лише чергові гучні перемоги, а й нові рекорди.

Тож, чому для футбольних команд такою важливою є медична підтримка? Якісне медичне обладнання та професійна команда медиків не лише допомагає футболістам швидко відновлюватися після травмування, але і дає можливість медикам клубу запобігати травмуванню. Для цього в медичному центрі "Реалу" встановлено декілька сучасних апаратів: МРТ 3T Vantage Titan, УЗД апарати Aplio 500 и Aplio 300 Platinum Series і рентген апарат Mobirex. Спеціалісти Toshiba Medical допомагають оперативно діагностувати травми та економити час для швидкого та ефективного лікування. Медики підтримують фізичну форму гравців та слідкують, щоб тренери давали оптимальне навантаження перед матчами.

Таким чином, вже сьогодні ми можемо бути впевнені в подальших перемогах "Королівського клубу" і в тому, що "Реал" ще довго буде лідером Європи.

Наступна публікація